X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - آنچه به نظر می رسد اکوسیستم سرویس مشتری محلی در سال 2019 s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - آنچه به نظر می رسد اکوسیستم سرویس مشتری محلی در سال 2019

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 10
» بازديد کل : 55
» اعضا : 0
» مطالب : 29

هر کاری که نام تجاری شما در سال جدید انجام دهد فقط باید از یک هدف پشتیبانی کند: خدمات بهتر مشتری محلی.

آیا این صدا خیلی ساده است؟ آیا بازاریابی با هزاران کار متفاوت انجام نمی شود؟ البته - اما اگر هدف از هر ابتکار عمل بهتر خدمت به مشتری نیست ، زمان آن رسیده است تا قلب کار تغییر کند. با قرار دادن مشتریان و مشکلات آنها ، در مرکز مطلق استراتژی برند خود ، شرکت شما به طور مداوم به این قلب موضوع ، این قلب تجارت باز خواهد گشت.

خدمات مشتری محلی در سال 2019 چیست؟
این خیلی بیشتر از تعامل چهره به چهره یک کارمند با یک خریدار است. در عوض ، این یک تعهد برای تبدیل شدن به منبعی همیشگی است که در هر زمان ، هر جا و هرچقدر که به آنها احتیاج داشته باشد ، در دسترس مردم است. اخیراً به نقل از یکی از اظهارات گوگل مبنی بر اینکه 46٪ از جستجوها قصد محلی دارند ، نقل شده است . جستجوی تلفن همراه ، همراه با دسک تاپ و اشکال مختلف جستجوی محیط ، وب محلی را به عنوان بهترین دوست دیگر انسان ، همراهی همیشگی که همیشه آماده ارائه خدمات است ، ایجاد کرده است.

بیایید مارک شما را مستقر کنیم تا با ایجاد اکوسیستم خدمات محلی مشتری ، به آن یاور وفادار تبدیل شوید:کلید اصلی شما در اکوسیستم خدمات مشتری محلی
در قلب مشتری محلی قرار دارد که می خواهد بداند:

چه کسی می تواند به آنها کمک کند ، چه کسی شغلی را دوست دارد یا دوست ندارد ، چه کسی در پشت یک نام تجاری ، چه کسی بهترین ، ارزان ترین ، سریعترین ، نزدیکترین و غیره است.
پاسخ سؤال آنها چیست ، چه محصول / خدماتی مشکلات آنها را حل می کند ، چه مشاغل در این نزدیکی هست ، چه چیزی در آنجا است ، چه سیاستی از آنها محافظت می کند ، شماره تلفن ، نشانی اینترنتی وب سایت ، آدرس ایمیل و غیره چیست.
جایی که یک تجارت واقع شده است ، کجا می توان پارکینگ را پیدا کرد ، جایی که چیزی ساخته شده یا رشد کرده است و غیره.
هنگامی که یک تجارت آزاد است ، زمان فروش یا رویدادها ، شلوغ ترین زمان ها ، چه موقع برای خرید محصولات / خدمات خاص یا رزرو وقت ملاقات و غیره است.
چرا یک تجارت بهترین انتخاب بر اساس فاکتورهای خاص است ، چرا یک کسب و کار تأسیس شده است ، چرا افراد دوست دارند / از آن بیزار هستند و غیره.
نحوه رسیدن به مشاغل با اتومبیل / دوچرخه / پیاده روی ، نحوه یادگیری / انجام / خرید چیزی ، چگونگی تماس با شخص یا بخش مناسب ، چگونگی شکایت یا ترک بازخورد ، نحوه حمایت از مشاغل از جامعه و غیره.
خدمات مشتری همیشه فعال شما تمام این مشکلات را با ترکیبی از موارد زیر حل می کند:

در فروشگاه
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

یک سیاست تجاری در دسترس عمومی است که از حقوق محافظت می کند و از عزت کارمندان و مصرف کنندگان دفاع می کند.
کارمندان تلفن کاملاً آموزش دیده و دارای مهارت های زبانی خوب ، مجهز به پاسخگویی به سؤالات متداول و افزایش مشکلات حل نشدن آنها. کارکنان کافی برای به حداقل رساندن مدت زمان نگه داشتن.
کارکنان دارای تجربه و برخورداری از مصرف کننده ، دارای آگاهی کافی در زمینه سیاست ، محصولات و خدمات. کارکنان کافی که به راحتی توسط مشتری قابل دسترسی باشند.
علائم درون فروشگاهی (از جمله پیام رسانی بعد از ساعت) که مصرف کنندگان را به سمت صدور شکایات حضوری راهنمایی می کند ، باعث کاهش بررسی های منفی می شود.
علائم / پیام های درون فروشگاهی که باعث ارتقاء جنبه هایی از تجارت می شود که بیشترین سود را برای جامعه دارد. (بشردوستانه ، مباشرت محیطی و ...) برای ارتقاء وفاداری و گفتن به دهان.
پاکیزگی ، نظم و مرتب سازی سریع وسایل شکسته و موضوعات مرتبط.
دسترسی برابر به کلیه امکانات با تأکید بر حداکثر راحتی و راحتی مصرف کننده.
پشتیبانی از فرم های پرداخت که بیشتر در بین مشتریان محلی (نقدی ، چک ، دیجیتال و غیره) ، امنیت فرآیندهای پرداخت و به حداقل رساندن اشتباهات / زحمتی در صورتحساب صورت می گیرد.
به درستی ارسال شده ، ساعات کار مداوم ، کاهش ناراحتی. پیام رسانی پاک با توجه به ساعات خاص / تعطیلات.
فرهنگ نام تجاری که به کارمندان پاداش می دهد که با عاقلانه از ابتکار عمل خود برای حل مشکلات مشتریان استفاده می کنند.
سایت اینترنتی
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

محتوائی که مشکلات مردم را به آسانی و کامل با زبانی که صحبت می کنند حل کند. هر آنچه که شما منتشر می کنید (خانه ، در مورد ، تماس ، صفحات فرود محلی ، و غیره) باید از آزمایش سودمندی مصرف کننده عبور کند.
بدون در نظر گرفتن دستگاه ، دسترسی برابر به محتوا.
اطلاعات تماس به راحتی در دسترس ، از جمله نام ، آدرس ، شماره تلفن ، فکس ، ایمیل ، متن ، مسیرهای رانندگی ، نقشه ها و ساعات کار.
سیگنال های قابل اعتماد بودن ، مانند بررسی ها ، مجوزها ، اعتبارنامه ها ، وابستگی ها و امنیت اولیه وب سایت.
سیگنال های سود ، از جمله مشارکت جامعه ، بشردوستانه ، حمایت از محیط زیست و غیره.
با شماره های تماس کلیک کنید
سیاست های روشنی که حقوق مصرف کننده و مارک تجاری را مشخص می کند.
SERP های آلی
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

مدیریت چند صفحه اول SERP های ارگانیک برای اطمینان از صحت اطلاعات اولیه در مورد آنها. این شامل استنادهای ساختاری در فهرستهای مشاغل محلی ، نقل قول های بدون ساختار در پست های وبلاگ ، سایتهای خبری ، 10 لیست برتر ، سایتهای نقد و بررسی ، و غیره می باشد.
مدیریت همچنین شامل نظارت بر SERP ها برای محتوای بسیار رده بندی است که به مشکلات دیگری که با نام تجاری در ارتباط هستند ، اشاره می کند. اگر این مشکلات برطرف شده و برطرف شود ، مرحله بعدی دسترسی به ناشر است تا نشان دهد که این مشکل برطرف شده است.
پست الکترونیک
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

آدرسهای ایمیل قابل دسترسی برای مشتریانی که به دنبال پشتیبانی و پاسخ سریع به نمایش داده شد.
بازاریابی ایمیل را به صورت خبرنامه و پیشنهادهای ویژه انتخاب کنید.
بررسی ها
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

صحت اطلاعات اولیه کسب و کار در سیستم عامل های اصلی بررسی.
پاسخ های حرفه ای و سریع در هر دو بررسی مثبت و منفی ، با هدف اصلی کمک و حفظ مشتریان با تأیید صدای آنها و حل مشکلات آنها.
تجزیه و تحلیل احساسات از نظر مکان برای شناسایی مشکلات در حال ظهور در شعب خاص برای عیب یابی و حل.
نظارت بر بررسی برای هرزنامه و گزارش آن در صورت امکان.
از هرگونه اسپم بررسی در بخشی از مارک خودداری کنید.
در صورت امکان ، راهنمایی مشتریان ارزشمند را برای ترک بررسی برای اطلاع بیشتر جامعه از وجود و کیفیت نام تجاری شما در اختیار شما قرار می دهد.
پیوندها
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

پیوند دادن به منابع شخص ثالث برای استفاده واقعی با مشتریان.
پیگیری پیوندهای ورودی از سایتهای مربوطه که تصویر مشتریان را از آنچه در مکانی که در آن زندگی می کنند ، گسترش می دهد و تجربه آنها را غنی تر می کند.
فنی
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

قابلیت استفاده و دسترسی به وب سایت برای کاربران از کلیه توانایی ها و در همه مرورگرها و دستگاه ها (انطباق ADA ، دوستی با موبایل ، سرعت بار ، معماری و غیره)
برنامه ها ، ابزارها و ابزارک هایی که تجربه مشتری را بهبود می بخشد.
دسترسی به برند در سیستم عامل های اجتماعی که مورد علاقه مشتریان است.
تجزیه و تحلیل هایی که بدون هیچ گونه اعتنایی به راحتی مشتری یا حق حفظ حریم خصوصی ، بینش ارائه می دهند.
اجتماعی
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

دسترسی به برند در سیستم عامل های اجتماعی که مورد علاقه مشتریان است.
نظارت اجتماعی بر نام تجاری برای شناسایی و حل و فصل شکایات و همچنین تأیید ستایش.
مشارکت به خاطر مشارکت جامعه در مقابل استثمار. به جای فروش
حمایت از سکوهای اجتماعی برای بهبود استانداردهای شفافیت و تعهد آنها به حمایت از مصرف کنندگان و مارک های تجاری.
Google برای کسب و کار من
خدمات مشتری خوب به نظر می رسد:

از همه عناصر ویژگی های محلی Google (لیست های Google برای کسب و کار من ، پانل های دانش ، نقشه ها و غیره) در آغوش بگیرید که راحتی و دسترسی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند.
نظارت مداوم برای صحت اطلاعات اولیه.
جلوگیری از اسپم از مارک ، و همچنین گزارش اسپم برای محافظت از مصرف کنندگان.
وکالت از Google برای بهبود استانداردهای خود به عنوان منبع اطلاعات جامعه ، از جمله پاسخگویی به اطلاعات نادرست در سیستم عامل خود ، و حمایت های اساسی برای مارک ها و مصرف کنندگان.
مشکلات مشتریان برای حل شماست
"به دنبال یک تجربه بد مشتری ، شرکت های آمریکایی هر سال 41 میلیارد دلار از دست می دهند."
- رسانه صوتی جدید
هنگامی که مشتریان نمی دانند که در آن چیزی است ، چگونه کار می کند ، چگونه می توانند کاری انجام دهند ، چه کسی یا چه چیزی می تواند به آنها کمک کند یا چرا باید یک گزینه را روی گزینه دیگری انتخاب کنند ، نام تجاری شما می تواند تشخیص دهد که مشکلی پیش آمده است. این می تواند به همان اندازه کوچک باشد که خرید هدیه یا همان مشکل بزرگی است که به دنبال کمک حقوقی پس از آسیب دیدن خانه آنها در یک فاجعه است.

با اینكه اینترنت هرگز از نوك انگشتان یا صداها دورتر نمی شود ، مردم عادت داشته اند كه با بیشتر مشكلاتشان ساعت به ساعت و سال به سال به آن روی آورند. ممکن است شناختن درخواست های کمک فقط در چند دهه قبل ساده تر باشد که مشتریان محدود به نوشتن نامه ، جمع آوری تلفن یا راه رفتن در فروشگاه ها باشند تا بگویند: "من یک نیاز دارم". اکنون ، شرکت های محلی رقابتی باید نظر خود را گسترش دهند. شامل مشکلات مشتری است که انتظارات جدیدی از فوریت در سراسر وب دارند.

متأسفانه مارک های تجاری با این کار دست و پنجه نرم می کنند و ما می توانیم موانع مشترک در ارائه خدمات به مشتریان مدرن را از 3 طریق خلاصه کنیم:

1) خود جذب برند


"من باید تصاویر خود را داشته باشم" ، پسری را در یک مثال افراطی (و ، صریح و روشن ، خاموش) آزاد می کند که در آن افراد رفتار می کنند که انگار معتاد به محصولات هستند. تبلیغات تلویزیونی با آرزوی بازاریان وانمود می کند که مصرف کنندگان صرفاً با داشتن تصور داشتن ماشین ، سودا و صابون آواز می خوانند و می رقصند. در همین حال ، افراد واقعی در فاصله ای از تماشای آهنگ و رقص ایستاده اند ، شاید گاهی اوقات سرگرم کننده باشند ، اما آگاه هستند که آنچه روی صفحه است ، آنها نیستند .

"ما بسیار جذاب هستیم" ، مطالب بیش از حد در وب با تمرکز تبریک و تمرکز بر روی برند ، محور است. در انتهای دیگر این طیف ، صفحات وب پر از کلمات کلیدی بی معنی هستند یا تقریبا هیچ متنی مانند همه وجود دارد ، گویی وجود انسان در تلاش برای برقراری ارتباط از هر طرف صفحه نیست .

پیام "چه کسی اهمیت می دهد؟" پیام برای کارمندان آموزش نیافته ، عدم توجه به محیط های خرید و درخواست های بی توجه به کمک است که وقتی مکان های دنیای واقعی درها را باز می کنند ارسال می شوند اما به نظر می رسد تجربه مشتری را به عنوان پایین ترین اولویت خود قرار می دهند. من برخی از خدمات ناامید کننده ترین خدمات مشتری را کاتالوگ کرده ام و می دانم که شما نیز آنها را داشته اید .

بعضی اوقات ، مارک ها در سالن های هیئت مدیره خیلی گم می شوند ، این همه فکر کردن است که می توانند در کمپین های تبلیغاتی میلیونی خود قرار دهند ، فراموش می کنند که بیشتر مشتریانشان در آن دنیا زندگی نمی کنند.

یكی از اولین لحظه های سبك در تاریخ بازاریابی محتوای آنلاین ، تغییر we-you بود. به جای نوشتن ، "ما اینجا هستیم ، خیلی عالی نیست؟" ، شروع کردیم به نوشتن ، "شما اینجا هستید و مشکل شما حل می شود." این تکامل ساده اما زیبا است که به طور کلی ، مارک های تجاری نیاز دارند. تجربه

2) نقص اخلاقی
گاهی اوقات ، مشتریان از بین نمی روند زیرا یک نام تجاری بیش از حد متمرکز است ، بلکه به دلیل اینکه مدیران آن فاقد بینایی برای حفظ یک الگوی کسب و کار اخلاقی هستند. هر مارک وظیفه موفقیت دارد ، اما رهبری مدنظر مشتری مداری را می طلبد تا از سوءاستفاده هایی که در حال حاضر در بالاترین مشاغل دنیای تجارت می بینیم ، خودداری شود. گوگل ، فیس بوک ، آمازون ، Uber و بزرگان مشابه بارها و بارها نتوانسته اند سود مردم را به سود خود جلب کنند ، در نتیجه:

رسوائی
دادخواست
جریمه
پسر بچه ها
از دست دادن اعتماد مصرف کننده
از دست دادن غرور کارکنان در فرهنگ شرکت
در سطح مشاغل محلی و با کمال احتیاط ، وقتی یک شرکت فریب می دهد یا به مردم آسیب می رساند ، خدمات به مشتری مناسب نیست. برندها ، بزرگ و کوچک ، می خواهند به عنوان منابع انتخاب شده ، حق ادغام در زندگی مشتریان خود را بدست آورند. شرکتهای بزرگ که به دنبال مشتریان محلی هستند ، به رهبری احتیاج دارند که بتواند خود را در ایجاد یک جامعه واحد کوچک پیش بینی کند ، جایی که رفتارهای نادرست بر زندگی واقعی تأثیر می گذارد و می تواند منجر به تعطیلی دائمی شود. از دست دادن اعتماد هرگز نباید بخشی قابل قبول از اقتصاد مقیاس باشد.

اینترنت مشتریان ، کارمندان و رسانه ها همه را در همان کانال ها قرار داده است. رهبری اخلاقی ماده اصلی ساختن یک الگوی تجاری پایدار است که در آن همه ذینفعان به آن افتخار می کنند.

3) فقدان استراتژی
خوشبختانه ، بسیاری از مارک های واقعی می خواهند با بیرون روبرو شوند و اخلاق لازم را برای برخورد خوب با مردم دارند. آنها ممکن است به سادگی فاقد یک استراتژی کامل برای پوشش دادن تمام پایه هایی باشند که یک تجربه رضایت بخش را تشکیل می دهند. مشاغل کوچک محلی ممکن است کمبود وقت یا منابع را مانعی برای آموزش لازم بدانند و ساختار در شرکتها ممکن است خرید برای جزئیات دقیق ابتکارهای خدمات مشتری را دشوار کند. اولویت ها و بودجه ها ممکن است به جای اینکه به سمت آنها باشد ، از مشتری دور شوند.

TL ؛ DR از این پست این است که خدمات مدرن مشتری به معنای حل مشکلات مشتریان با بودن در هر کجا که هستند در جستجوی راه حل هستند. فراتر از این ، ترکیبی از کادر کافی و کارآزموده (چه به صورت آنلاین و چه غیرفعال) و نوع اتوماسیون تهیه شده توسط ابزارهایی که مدیریت لیست های مشاغل محلی ، بررسی ها و گوش دادن های اجتماعی را کنترل می کنند ، فاکتورهای موفقیت بسیاری از مارک های تجاری هستند.

رسیدن به ...
ما در مورد برخی الگوهای منفی صحبت کرده ایم که می تواند مارک ها را از مشتریان دور کند یا باعث شود مشتریان به دلیل از دست دادن اعتماد از یکدیگر فاصله بگیرند. خبر خوب چیست؟

هر کارمند تنها در هر مارک محلی در ایالات متحده آمریکا از قبل می داند که خدمات مشتری خوب چگونه است ، زیرا همه ما مشتری هستیم.

اینجا هیچ راز و جادو وجود ندارد. مدیرعامل شما ، تیم فروشان ، تیم فروش و سایر افراد در سازمان خود از قبل با تجربه می دانند که چه احساسی دارد که به خوبی یا بد رفتار شود.

آنها می دانند که وقتی در یک فروشگاه یا روی صفحه نمایش خود را نشان می دهد ، چگونه است.

پیش از این ، من به یک تلویزیون قدیمی اشاره کردم که در آن بازیگران برای پرداختن به خیال یک مارک دستمزد دریافت می کردند. بیایید دوباره به موقع برگردیم و یک دوره بازرگانی مشابه را ببینیم که در آن بازیگران به دلیل نقش بازی در مشکلات واقعی مصرف کننده پرداخت می شوند - در این حالت خانواده ای که می خواهد با عضوی که از خانه دور است تماس برقرار کند:خانواده تلویزیون ممکن است به نظر شما یکسان نباشد ، اما مشکل برجسته آنها - تمایل به نزدیکی با یک فرد دور افتاده - یکی از مواردی است که بیشتر افراد با آنها ارتباط دارند. این تبلیغات تبلیغاتی 5 ساله هر جایزه ای را از آن خود کرد و مهمترین مسئله این است که مصرف کنندگان می توانند خود را از روی صفحه نمایش بشناسند و این اقدام به رسمیت شناختن احساسات خود را درگیر خود کرد .

بله ، یک سرویس در حال فروش است (مکالمه از راه دور) ، اما فروش با قرار دادن مشتریان در نقش های ستاره ای و حل مشکلات آنها انجام می شود. این همان کاری است که خدمات مشتری خوب انجام می دهد و در سال 2019 ، اگر مارک شما بتواند این طرز فکر را در همه رسانه هایی که از طریق آنها مردم اکنون به دنبال کمک هستند ، منتقل کند ، اهداف شما "دسترسی پیدا کنید و به کسی لمس کنید" به خوبی در راه موفقیت است.

خدمات وفادار وفاداری مصرف کننده را جلب می کند
"به دست آوردن مشتری جدید در هر جایی از پنج تا بیست برابر گران تر از نگه داشتن مشتری موجود است."
- بررسی بازرگانی دانشگاه هاروارد
"مشتریان وفادار ارزش خرید تا ده برابر بیشتر از اولین خرید خود را دارند."
- دفتر امور مصرف کاخ سفید
می خواهم با یادداشتی درباره وفاداری به اینجا ببندم. با داشتن یک مشتری مجزا تا 10 برابر ارزش اولین خرید خود ، کسب یک مشتری مداری فاسد بهترین الهام بخش برای فداکاری در بهبود خدمات به مشتریان است.

Trader Joe یک زنجیره بزرگ است که بخاطر استانداردهای بالای خدمات به مشتری ، ذکرهای مداوم را کسب می کند . من به عنوان یک سئو محلی ، به بررسی گوگل آن پرداختم و به 5 مکان در شمال کالیفرنیا نگاه کردم. من 225 مورد از مردم را که به طرز فزاینده ای ستایش می کنند ، فقط در این 5 مکان ، با استفاده از کلماتی مانند "عالی ، باورنکردنی ، مفید ، دوستانه و سرگرم کننده!" حساب کردم. علاوه بر این ، داوران دائماً از این برند به عنوان تنها مکانی که می خواهند برای خرید بقال فروشی ها استفاده کنند ، یاد می کنند ، زیرا آنها آن را بسیار دوست دارند. به همان اندازه نزدیک است که می توانید به سناریوی "باید تصاویر من را بدست آورید" برسید ، اما واقعی است .

چگونه معامله گر تجارت این کار را انجام می دهد؟ یک مطالعه انجام شده توسط گروه تمکین نشان داد که ، "تجربه عاطفی مشتری مهمترین عامل وفاداری است ، به خصوص هنگامی که مشتریانی را پیشنهاد می دهند که شرکت ها را به دوستان خود توصیه می کنند." به عنوان کلید اصلی چرا این زنجیره در رده بندی های هیجان رتبه دوم قرار دارد (مفهومی شبیه به امتیاز تبلیغی خالص) در رتبه دوم قرار دهید. در یک کلام ، تجربه خدمات مشتری Trader Joe احساسات مناسبی را ایجاد می کند ، زیرا این ابر احساسات سریع از بررسی بررسی گوگل نشان می دهد:این مارک کاملاً هنر هیجان و پرسود در ایجاد مشتریان وفادار را کامل کرده است و باعث شده است که اجناس نقد و بررسی آنها مانند یک حجم از نامه های عاشقانه خوانده شود. حرکت بعدی برای این شرکت - و برای مارک های محلی شما بازاریابی "گسترش عشق" در تمام نقاطی است که مشتری می تواند به صورت آنلاین و غیرفعال به دنبال اتصال باشد.

این یک نوع عشق است که اطمینان می دهید مشتری با آدرس اشتباه در فهرست مشاغل محلی هدایت نمی شود و یا وقتی که به یک بررسی منفی با اراده برای درست کردن امور پاسخ دهید. این نوعی عشق است که یک وبلاگ شرکتی آنقدر مفید است که نظرات آن می گوید: "شما باید روانی باشید! این مشکل دقیقی است که من سعی کردم آن را حل کنم. "این یک نوع عشق است که یک کارمند مجاز به ایجاد چنین تجربه خوبی است که مشتری به مادر ، فرزندشان ، بهترین دوست خود می گوید تا به شما اعتماد کنند.

عشق ، احساسات ، احساسات - آیا ما هنوز در اینجا درباره تجارت صحبت می کنیم؟ بله ، زیرا وقتی رسانه ، دستگاه ، صفحه را تفریق می کنید ، این دو انسان بسیار انسانی هستند که در هر طرف معامله قرار دارند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد