X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - آیا بازهم می توانید از اینفوگرافیک برای ساختن پیوندها استفاده کنید؟ s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - آیا بازهم می توانید از اینفوگرافیک برای ساختن پیوندها استفاده کنید؟

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 0
» بازديد سال : 2
» بازديد کل : 47
» اعضا : 0
» مطالب : 29

ساختمان پیوند محتوا: آیا اینفوگرافیک ها همچنان بالاترین قالب ROI هستند؟
واقعیت جالب: اولین مقاله ای که به صورت آنلاین منتشر می شود و ادعا می کند که "اینفوگرافیک ها مرده اند" در سال 2011 ظاهر شد. با این حال ، در اینجا ما هستیم.

برای کسانی که به دنبال پاسخ سریع به این سؤال تعریف استراتژی هستید ، اینفوگرافیک به اندازه سالهای 2014 تا 2015 محبوبیت زیادی ندارد. گرچه آنها بهترین قالب برای ایجاد لینک ها هستند ، اما انتشارات محبوب به همان اندازه از آنها استفاده نمی کنند. آنها قبلاً همانطور که در این تحقیق مشهود است ، بوده اند. با این وجود ، آنها هنوز هم روزانه مورد استفاده قرار می گیرند و مکان ها و پیوندهای شگفت انگیزی را برای سازندگان خود به دست می آورند - و داده ها نشان می دهد ، آنها در حال حاضر در سال 2018 محبوب تر از سال 2013 هستند.

اما اگر فرمی وجود دارد که می خواهید با آن کار کنید ، از نظرسنجی ها استفاده کنید.

توجه: من به دلیل انتشار اینفوگرافیک به منظور دستیابی به این داده ها در مقیاس ، در رحمت انتشاراتی که بررسی کرده ام ، هستم. با این حال ، در طول تحقیقات من ، این به طور معمول شامل تجسم نسبتاً طولانی متن و داده های سنگین از یک موضوع خاص است.

واقعیت این است که اینفوگرافیک هنوز هم یکی از پرکاربردترین قالبها برای ایجاد پیوندها و آگاهی از برند است و از تجربیات ارتباطی من با دلیل خوب. تصاویر و تصاویر مصنوعی خوب (همانطور که اکنون ما آنها را برای جلوگیری از شرم ناشی از صنعت مورد استفاده قرار می دهیم) غالباً سرشار از تصاویر جذاب هستند که نوشتن و جاسازی روزنامه نگاران برای آنها بسیار آسان است ، چیزی که برای هر کسی که سعی در ارسال iframe دارد به یک روزنامه نگار گواهی می دهد.

به همین دلیل اینفوگرافیک بیش از یک دهه در حال پیشرفت است و تا سالهای بعدی ادامه خواهد یافت.

روش من
نبوت ها ، گذشته از این ، من می خواستم به بررسی داده ها بپردازم و کشف کنم که آیا اینفوگرافیک یک هنر در حال مرگ است یا خیر ، و اگر روزنامه نگاران هنوز هم هر زمان که می خوانند ، هنوز آنها را ارسال می کنند. من معتقدم بهترین راه برای تعیین این مسئله با نگاهی به آنچه روزنامه نگاران در این زمان چاپ و نقشه می کنند ، است.

نه تنها به این نكته توجه كردم كه چند بار از اینفوگرافیك استفاده می شود ، بلكه آنها را در برابر سایر قالب های محتوا كه معمولاً برای ایجاد پیوندها و آگاهی از برندها نیز استفاده می شود ، اندازه گیری کردم. اگر اینفوگرافیک ها دیگر بهترین قالب برای ایجاد لینک های مبتنی بر محتوا نیستند ، می خواستم دریابم که چه بود. من مانند بسیاری از افراد که ایجاد خلاقیت داستان محور را تولید می کنند ، از تعاملی ، نظرسنجی ها و مطالب عکاسی استفاده کرده ام ، بنابراین برای مقایسه به این موارد به عنوان قالب های خود توجه کردم.

در داخل ، شما می توانید با ارجاع متقابل به این نوع داده ها (یا داده های مربوط به هر مشتری یا انتشار دهنده کلیدی که به شما وظیفه انجام داده اند) یک تن یاد بگیرید با داده های شخصی خود که در آن شاهد اکثر موفقیت های خود هستید و مشخص کردن کدام قالب ها و مباحث نقاط قوت یا ضعف شما هستند بعد از آن می توانید به سرعت در برابر انتشارات هدف اصلی اندازه گیری کنید و بدانید که قوی ترین قالب / موضوع شما کدام یک از آنها بیشترین نفع را دارد یا اگر ممکن است برای نمایش یک فرآیند خاص به تجدید نظر نیاز داشته باشید نیاز دارید.

من تصمیم گرفتم تا از Entellectur.com به عنوان پایه ای برای این مطالعه استفاده كنم ، بنابراین هر كسی كه با محتویات B2B یا B2C كار كند ، خواه داخلی یا نمایندگی باشد ، احتمالاً بیشترین استفاده را از این مورد خواهد گرفت (خصوصاً به این دلیل كه من دست به كار شدم. نام روزنامه نگاران این محتوا را منتشر می کند - باش! DM مرا بخاطر آن. کمی اشتباه می دانم که آن را آشکارا منتشر کنم!).

سلب مسئولیت: دو روش برای بازیابی این داده هایی که من از طریق آن کار کردم وجود دارد ، هر کدام محدودیت های خاص خود را دارند. پس از صحبت با همکار دیجیتال روابط عمومی ، دنی لینچ ، من در استفاده از Screaming Frog و استخراج سفارشی با استفاده از XPath تصمیم گرفتم. بنابراین ، من محدود به آنچه که خزنده می تواند پیدا کند ، که هنوز هم شامل بیش از 70،000 URL مقاله است ، می شود ، اما هر صفحه یتیم یا حذف شده برای خزیدن امکان پذیر نیست و شامل نمی شود.

تحقیق
در اینجا چند نمونه از اینفوگرافیک ها به عنوان بخشی از مقاله ای در طول سالها در سایت Entriersur.com به نمایش گذاشته شده است:از آنجا که ما هنوز سال 2018 را تمام نکرده ایم (3 ماه به زمان کشیدن این داده ها) ، می توانیم تخمین بزنیم که استفاده نهایی در منطقه 380 خواهد بود ، و آن را خیلی از جمع های سال 2017 و 2016 قرار نمی دهد. مقایسه با سالهای گذشته

با این حال ، یک کلید ناشناخته در اینجا وجود دارد. آیا افت بعد از سال 2014/15 به دلیل عدم دسترسی به سایت وجود دارد؟ آیا این یک مورد از سازندگان محتوا است که به سادگی تصمیم می گیرند که اینفوگرافیک ها مانند گذشته چند سال پیش ، دیگر قالب مورد نظر برای پوشش موضوعات و ایجاد پیوندها برای مشتری ها نباشند؟

هر دو تجربه گذشته من در کنار آژانس و احساس روده من این است که سازندگان محتوا از آن به عنوان یک قالب اصلی برای ایجاد پیوند در حال دور شدن از آن هستند. این نه تنها به طور مستقیم بر فرکانس منتشر شده تأثیر می گذارد ، بلکه تأثیر می گذارد سرمایه گذاران در تولید اینفوگرافیک ها ، و در محیطی که اینفوگرافیک ها برای بقا نیاز به پیشرفت دارند ، این امر تنها به ویژگی های کمتری منجر می شود.

یکی دیگر از نکات مهم داده ای که می خواستم به آن بپردازم میزان محتوای منتشر شده در کل بود. بدون این اطلاعات ، هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا با بهبود کیفیت محتوا در همه زمان ها ، روزنامه نگاران زمان قابل توجهی بیشتر در پست های خود را نسبت به گذشته در زمان انتشار با کاهش نرخ می گذرانند ، وجود ندارد. برای این منظور ، من نگاه کردم که چه میزان از محتوا Entertainur.com هر سال در همان بازه زمانی مشابه منتشر می شود:اگرچه داده ها تفاوت هایی را نشان می دهند ، نمودارها تقریباً مشابه هستند. با این حال ، هنگامی که تعداد اینفوگرافیک ها را به تعداد تعداد مقاله ها تقسیم می کنیم ، واقعاً جالب می شود تا دریابیم که تعداد اینفوگرافیک ها در هر مقاله وجود دارد:ما آن را داریم. مطمئناً سالهای طلایی اینفوگرافیک سال 2013 و 2014 بود ، اما آنها از سال 2015 موج موجی را پشت سر می گذارند ، که شامل درصد بالاتری از کل مقالات است که سازندگان پیوند فقط در سال 2012 آرزو می کردند ، زمانی که شیوه های بیشتری به دست می آمدند.

در حقیقت ، با تجزیه تعداد اینفوگرافیک ها در برابر محتوای کلی منتشر شده ، تعداد 105٪ افزایش تعداد مقالاتی که در سال 2018 یک اینفوگرافیک داشته اند در مقایسه با سال 2012 افزایش یافته است.

اینفوگرافیک در مقایسه با سایر قالبهای خلاق
با توجه به این همه ، من هنوز می خواستم پرده از دور شدن از اینفوگرافیک به عنوان واسطه داستان پردازی خلاق و ایجاد پیوند ، جذابیت آن را کشف کنم. آیا این وسواس در ساختن و استفاده از قالبهای جدید است زیرا ما حوصله داریم ، یا دلیل این است که سایر قالب ها ROI پیوند بهتری را ایجاد می کنند؟

سوال بعدی که می خواستم به آن پاسخ دهم این بود: "سایر انواع محتوا چگونه عمل می کنند و چگونه آنها را مقایسه می کنند؟" در اینجا جواب می آید:باز هم ، با استفاده از ناشر ارقام ، می بینیم که تعداد پستهایی که دارای اینفوگرافیک هستند به طور مداوم از تعداد ویژگی های تعاملی و محتوای عکاسی بیشتر است. بررسی ها اخیراً مانتو را گرفته است ، اما همه نوع محتوا از سال 2015 کم رنگ شده است. با این وجود ، هیچ سیگنال مشخصی در دست نیست که ما باید از اینفوگرافیک ها فاصله بگیریم.

در حقیقت ، هنگامی که اینفوگرافیک ها را در برابر سایر انواع محتوا (مقایسه تعداد کل ویژگی ها) قرار می دهد ، جدا از سال 2013 و 2014 وقتی اینفوگرافیک کف را با همه چیز پاک می کند ، هیچ سیگنالی وجود ندارد که نشان دهد ما نیاز به خنداندن آنها داریم:

سال

اینفوگرافیک در مقابل تعاملی

اینفوگرافیک در مقابل عکاسی

اینفوگرافیک در مقابل نظرسنجی

2011

-75٪

-67٪

-90٪

2012

-14٪

-14٪

-65٪

2013

251٪

376٪

51٪

2014

367٪

377٪

47٪

2015

256٪

196٪2016

186٪

133٪

-40٪

2017

195٪

226٪

-31٪

2018

180٪

160٪

-42٪

این اتفاقات بسیار شگفت انگیز در عصری است که ما با تعامل و قطعات "قهرمان" برای کارزارهای پیوند در ساختمان وسواس داریم.

شاید نظرسنجی ها با توجه به همان رشدی که اینفوگرافیک ها در سال های 2012 و 2013 داشته اند ، اکنون بسته های تعجب آور است ، و اکنون تمام دو نوع محتوای دیگر را به طور مداوم در طول دو سال گذشته انجام می دهد.

وقتی برای یافتن تعداد نظرسنجی های مورد استفاده در هر مقاله ، متقاضی می شوم ، می بینیم که در هر سال از سال 2013 استفاده از آنها به طور فزاینده ای پیوسته است. در سال 2018 ، آنها اغلب در هر مقاله از آنچه اینفوگرافیک استفاده می شود ، حتی در بخش اصلی آنها:نظرسنجی ها یکی از "کارهای کوچکتر" خلاقانه ای است که من در حرفه خودم ارائه کردم. این فرمی است که به دلیل سرعت و پتانسیل آنها برای عناوین ، بیشتر به سمت آن جلب می شوم. از نظر انتقادی ، تولید آنها ارزان تر است ، هم از نظر تحقیق و هم به تولید ، به من این امکان را می دهم که نه تنها تعداد بیشتری از آنها را در هر کمپین ایجاد کنم بلکه مباحث مربوط به اخبار را هدف قرار دهم و در مقایسه با سایر قطعات سنگین تولید پیوندها را سریعتر بسازم.

فکر می کنم ، به طور قطع ، این داده ها نشان می دهد که برای یک ROI محکم وقتی پیوندها متریک هستند ، اینفوگرافیکها هنوز هم رقابتی و قابل دوام هستند. نظرسنجی ها به شما بهترین خدمات را می دهند ، اما اگر از بیشتر بودجه خود بر روی یک قطعه تعاملی یا عکاسی استفاده می کنید ، مراقب باشید. اگرچه جوایز هنوز هم می تواند وجود داشته باشد ، این یک ریسک است.

پتانسیل ساختمان پیوند ساختمان پیوند ما
برای آخرین بار در اعداد ، می خواستم ببینم قالب های مختلف محتوا برای ناشران چگونه انجام می شود ، که می تواند در هنگام تصمیم گیری برای تولید نوع محتوا ، بینش قدرتمندی ارائه دهد. اگر چه ما نمی دانیم وقتی می توانیم کاری را انجام دهیم که روزنامه نگاران مختلف KPI در آن کار می کنند ، اگر می دانیم قالبهایی که بهترین عملکرد را برای آنها انجام می دهد (حتی اگر آنها این را هم نشناسند) ، می توانیم به محتوای آنها کمک کنیم تا از طریق پروکسی عمل کنند - که این کار را با قاطعیت افزایش حقوق صاحبان سهام نیز انجام می دهد.

متأسفانه ، من نتوانستم تعداد نظرات یا تعداد سهام اجتماعی را در هر پست استخراج کنم ، که فکر می کردم بینش جالبی برای بررسی تعامل باشد ، بنابراین من برای پیوند دادن دامنه های اصلی متمرکز شدم تا متوجه شوم که آیا در ناشر تفاوت وجود دارد یا خیر. برای ساختن پیوندها بر اساس قالبهایی که آنها را پوشش می دهند ، و در صورت امکان منجر به افزایش سهام لینک به راه ما می شود.

در اینجا میانگین تعداد پیوندها از دامنه های مختلف برای هر پست با نوع محتوای متفاوت دریافت شده در اینجا آمده است:به طرز چشمگیر ، اینفوگرافیک ها و نظرسنجی ها همچنان به وضوح ادامه دارند. آنها نه تنها انواع محتواهایی هستند که ناشر بیشتر از آن به نمایش می گذارد بلکه انواع محتویاتی هستند که بیشترین لینک را برای آنها ایجاد می کنند.

استفاده از این قالبها برای پیوند دادن نه تنها شانس این را می دهد که یک پست ناشر با رقابت بیشتری در حوزه موضوع محتوای شما قرار بگیرد (و مارک خود را در مرکز گفتگو قرار دهید) ، همچنین برای فعالیت لینک سازی شما نیز مهم است زیرا پتانسیل را برجسته می کند عدالت پیوند را به ویژگیهای شما منتقل می کند و بنابراین ، چقدر به دامنه شما پایان می یابد.

این پتانسیل را به شما می دهد که (به طور مستقیم و غیرمستقیم) برای انواع عبارات محور موضوع خود ، رتبه بندی کنید. این صفحه همچنین به صفحه دامنه / هدف شما و صفحات موضعی مرتبط با موقعیت شانس بهتری برای رتبه بندی خود می دهد - حداقل در جایی که پیوندها نقش خود را در الگوریتم بازی می کنند.

درنهایت ، و برای تکرار آنچه در خلاصه معرفی خود ذکر کردم ، نظرسنجی ها به بهترین قالب برای ایجاد لینک تبدیل شده اند. من دوست دارم بدانم که تعداد بسیاری از آنها به زمین خورده است ، اما واقعیتی که بیشترین لینک ها را برای لینک دهنده های ما ایجاد می کنند بسیار زیاد است و اگر شما در حال ساخت لینک سازی مبتنی بر محتوا با KPI های SEO محور هستید ، آنها بهترین عکس را در حداکثر رساندن حقوق صاحبان سهام به شما می دهند. و بنابراین رتبه بندی بالقوه

به نظر می رسد هنوز هم اینفوگرافیک نقش مهمی در گفتگو دارد. فقط در صورت وجود اثبات در داده های خود ، از آنها دور شوید. در غیر این صورت ، شما می توانید بدون هیچ دلیلی گم شوید.

منم ، بچه ها من واقعاً امیدوارم که این داده ها و مراحل برای همه جالب باشد ، و دوست دارم این تجربه را پیدا کرده باشید یا تجربه داشته باشید که منجر به نتیجه گیری های مختلف شود.

درباره DarrenKingman -

دارن کینگمن یک متخصص SEO و Digital PR روابط مستقر در لندن است که با مشتریان در سطح جهان همکاری می کند. او بر تولید یک استراتژی کامل سئو برای مشتریان ، از جمله ایجاد یک پایه فنی قبل از ایجاد محتوا و بهینه سازی ، و ایجاد پیوند از طریق کمپین های خلاقانه و استراتژی های کم محتوا متمرکز شده است.

اگر سؤالی دارید یا می خواهید در مورد بهبود ترافیک ارگانیک و درآمد خود صحبت کنید ، با Darren در تماس باشید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد