X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - برگه تقلب نهایی برای کنترل کامل پانل های دانش Google شما s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - برگه تقلب نهایی برای کنترل کامل پانل های دانش Google شما

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 0
» بازديد سال : 2
» بازديد کل : 47
» اعضا : 0
» مطالب : 29

آنها می گویند شما نمی توانید خون را از شلغم خارج کنید ، اما وقتی شلغم (و بزرگترین رقیب بالقوه شما) Google است ، جریان خون محل های تجاری محلی شما در بازار می تواند به این بستگی داشته باشد که بدانید چگونه کنترل کنید.

با توجه به اینکه Google برای محدود کردن مراحل بیشتر سفر مصرف کننده محلی در رابط کاربری خود اقدام می کند ، شرکت های محلی باید تا حد ممکن کنترل بیشتری در مورد جنبه های صفحه دانش Google داشته باشند تا بتوانند به طور مستقیم یا غیرمستقیم تأثیر بگذارند.

این برگه تقلب مسیر سریع شما برای فشردن بیشترین امتیاز ممکن از آنچه Google هنوز ارائه می دهد ، است.

چگونگی تغییر گوگل از نیکوکار مشاغل محلی به رقیب
ممکن است در ابتدا به این فکر نرسد که از Google به عنوان رقیب فکر کنیم. سالها در فضای محلی ، ارائه آنها از املاک و مستغلات صفحه قابل توجه رایگان به هر شرکت محلی واجد شرایط مانند یک هدیه بود. اما ، در جستجوی قابل درک آنها برای سودآوری حداکثری ، Google به طور فزاینده ای از محصول محلی خود سود می برد و در عین حال وقتی شهرت برند شما را می بخشد فضای بیشتری به احساسات عمومی می بخشد.

با ادامه این روند ، شغل شما باید بداند کدام ویژگی های صفحه دانش Google که هنگام جستجوگرها با نام شما به جستجوی نام ظاهر می شوند قابل کنترل است. همچنین می خواهید بدانید که کدام یک از این ویژگی ها بیشترین پتانسیل را دارد تا در رتبه بندی ها و مصرف کنندگان تأثیر بگذارد. ما هر دو موضوع را به شرح زیر بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های اصلی در اکثر پانل های دانش Google
صنایع مختلف دارای ویژگی های مختلف پنل دانش هستند ، اما نمودار زیر و کلید زیر عناصری را نشان می دهد که معمولاً مربوط به بیشتر رده های تجاری است. هر ویژگی شماره گذاری شده در کلید همراه به عنوان "بله" قابل کنترل یا "قابل کنترل" تعیین می شود. برخی از ویژگی ها با "یادداشت" قابل کنترل هستند ، با یادداشت هایی که در مورد این نام گذاری توضیح می دهند. در صورت لزوم ، همچنین می توانید نکات حرفه ای را برای بهترین روشها کشف کنید.1.) عکس و فیلم
با کلیک بر روی ، این کار کاربر را به صورت مالک و عکس های ایجاد شده توسط کاربر در یک مجموعه می برد. عکسها به طور قابل توجهی CTR را تحت تأثیر قرار می دهند. عکسها باید برای هرزنامه نظارت شوند.

در تلفن همراه ، فراتر از تصاویر پروفایل اولیه ، یک برگه جداگانه برای عکس ها وجود دارد.

نکات حرفه ای: فیلم ها همچنین می توانند در بخش عکس های شما ارسال شوند ، اما سعی کنید بیش از 2 فیلم ارسال کنید تا یک زیرشاخه جداگانه ویدیوی تلفن همراه بدست آورید.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ این هم یک عنصر است و هم از جمعیت.

2.) نقشه ها
با کلیک بر روی ، این کاربر را به صفحه دانش مبتنی بر نقشه ها همراه با نقشه با پین می برد. مطمئن باشید که نشانگر نقشه شما به درستی قرار گرفته است.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مالک می تواند نشانگر نقشه نامناسب را اصلاح کند ، اما کاربران می توانند ویرایش های جایگذاری را نیز ارائه دهند.

3.) عکس بیرونی
با کلیک بر روی ، این کاربر کاربر را به تصویری تعاملی Google Street View از تجارت می برد.

* در تلفن همراه ، هیچ فضای مجزا به عکس های خارجی داده نمی شود.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مالک می تواند نشانگر نقشه نامناسب را اصلاح کند.

4- نام تجاری
این باید نشان دهنده نام دنیای واقعی تجارت باشد و طبق دستورالعمل های Google قالب بندی شود.

نکته حرفه ای : اگر شرکت شما یک Business Area Service است ، مانند یک حق رای دادن لوله کشی بدون فروشگاه ، نام شما باید با آنچه در وب سایت شما ظاهر می شود مطابقت داشته باشد.

قابل کنترل؟
آره؛ مالک فراهم می کند ، اگرچه عمومی می تواند ویرایش کند.

5.) ستاره ها
با کلیک بر روی ، این گزینه به کاربران این امکان را می دهد که مکان را در نقشه خود ذخیره کنند ، یا مکان را در Maps مشاهده کنند. در مورد این ویژگی که به راحتی نادیده گرفته شده است ، تعداد کمی منتشر شده است. کاربرانی که یک مکان را ستاره می کنند ، سپس در آینده آن را به عنوان یک ستاره در نقشه های خود مشاهده می کنند. اینها نوعی "لیست ها" هستند. ممکن است چنین تصور شود که ممکن است شرکتی که بسیاری از آنها ستاره دار شده اند به نوعی افزایش رتبه را ببیند ، اما این حدس و گمان است.

* در تلفن همراه ، هیچ ستاره نقشه ای وجود ندارد. به جای آن یک نماد "ذخیره" وجود دارد.

قابل کنترل؟
نه

6.) دکمه وب سایت
با کلیک بر روی ، این کاربر کاربر را به وب سایت شرکت می برد. در سناریوهای چند پزشک و چند مکان ، باید دقت کرد که این لینک به URL صحیح اشاره کند.

نکته حرفه ای: شرکت های بزرگ و چند مکان باید توجه داشته باشند که پانل دانش هر مکان را به صفحه فرود مناسب نشان دهند. طبق یک مطالعه جدید ، هنگامی که هر دو صفحه خاص با نام تجاری و موقعیت مکانی وجود داشته باشد ، 85٪ از کل مشارکت مصرف کننده در صفحات محلی صورت می گیرد (به عنوان مثال ، صفحات محلی فیس بوک ، صفحات فرود محلی). اقلیت برداشت و تعامل (15٪) در صفحات ملی یا مارک تجاری اتفاق می افتد.

قابل کنترل؟
آره؛ مالک فراهم می کند ، اگرچه عمومی می تواند ویرایش کند.

7.) دکمه جهت
با کلیک بر روی ، این کاربر را به ویجت مبتنی بر نقشه می برد که به آنها امکان می دهد یک نقطه شروع را تعیین کنند و از راهنمایی های رانندگی و هشدارهای راهنمایی و رانندگی استفاده کنند. حتماً برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر خطاهای اشتباه ، دستورالعمل های مربوط به هر مکان از شرکت خود را بررسی کنید.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مالک و عموم می توانند جهات نادرست را گزارش دهند.

8.) ستاره ها را مرور کنید و حساب کنید
بخش ستاره این بخش به طور متوسط ​​نیست؛ این چیزی شبیه به یک " میانگین بیزی " است. وقتی تعداد کلیک کنید ، شمارش (که گاهی اوقات نادرست است) شما را به سمت روکش جداگانه بررسی می برد که در آن همه بررسی ها قابل خواندن است. اعتقاد بر این است که تعداد بازخورد و احساسات بر رتبه بندی های محلی تأثیر می گذارد ، اما میزان تأثیرگذاری سوداگرانه است. اعتقاد بر این است که احساسات نقد و بررسی ، تأثیرات زیادی بر تبدیل ها دارد

نکته طرفدار : در حالی که Google با کسب و کار شما خوب است و از شما درخواست بررسی می کند ، هرگز در ازای آنها هیچ گونه انگیزه ای ارائه نکنید. همچنین ، از درخواست های بررسی فله خودداری کنید ، زیرا این امر می تواند منجر به فیلتر شدن نظرات شما شود.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مالک می تواند تشویق ، نظارت ، انگشت شست و پاسخ دادن به بررسی ها ، و همچنین گزارش بررسی اسپم ها. عمومی همچنین می تواند بررسی ها را پرچم گذاری کند و همچنین آنها را مرتب کند.

9.) خلاصه مقاله
این توسط گوگل از طریق فرآیندهای تأیید نشده تولید می شود و به منظور ارائه توضیحی خلاصه از تجارت است.

قابل کنترل؟
نه

10.) آدرس
برای مشاغل آجر و ملات ، این خط باید آدرس واقعی و فیزیکی را نشان دهد. برای مشاغل منطقه خدمات ، این خط باید بر اساس تنظیمات پنهان آدرس در داشبورد GMB ، شهر / ایالت را برای تجارت به راحتی نشان دهد.

قابل کنترل؟
آره؛ مالک فراهم می کند ، اگرچه عمومی می تواند ویرایش کند.

11.) ساعت ها
با کلیک بر روی ، یک بازشو ساعتهای کامل کار را برای تجارت نشان می دهد. باید در بازتاب دقیق ساعات فصلی و تعطیلات دقت کرد.

قابل کنترل؟
آره؛ مالک فراهم می کند ، اگرچه عمومی می تواند ویرایش کند.

12.) تلفن
این شماره باید تا حد امکان مستقیم به مکان وصل شود. در دسک تاپ ، این شماره قابل کلیک است که آن را از طریق Hangout شماره گیری می کند. یک تجارت می تواند بیش از یک شماره تلفن را به داشبورد GMB خود اضافه کند ، اما به صورت عمومی نمایش داده نمی شود.

* در تلفن همراه ، هیچ شماره تلفن نمایش داده نمی شود. فقط یک نماد تماس بگیرید

نکته حرفه ای : محبوب ترین راه حل نیاز به پیگیری ردیابی تماس ، لیست شماره پیگیری تماس به عنوان شماره اصلی و شماره محل فروشگاه به عنوان شماره اضافی است. مشروط بر اینکه تعداد بیشتری با آنچه گوگل در وب سایت می یابد مطابقت داشته باشد ، هیچ مشکلی جدی از استفاده از این استراتژی گزارش نشده است زیرا برای اولین بار در سال 2017 پیشنهاد شده است.

قابل کنترل؟
آره؛ مالک فراهم می کند ، اگرچه عمومی می تواند ویرایش کند.

13.) پیوند ویرایش را پیشنهاد دهید
این مشهورترین وسیله نقلیه برای گزارش مشکلات در لیست اطلاعات است. می توان از آن به صورت مثبت یا مخرب استفاده کرد.

قابل کنترل؟
نه

14.) Google Posts
معرفی شده در سال 2017 ، این شکل از میکروبلاگینگ به مشاغل امکان می دهد تا مطالب کوتاه با لینک ها ، تصاویر و فیلم ها را مستقیماً در پنل دانش خود قرار دهند. اعتقاد بر این است که استفاده از Google Posts ممکن است بر رتبه محلی تأثیر بگذارد. هر پست Google به مدت 7 روز طول می کشد ، مگر اینکه محتوای آن به عنوان "یک رویداد" تعیین شده باشد ، در این صورت این پست تا پایان رویداد زنده می ماند. Google Posts در داشبورد GMB ایجاد و کنترل می شود. Google در زمینه آزمایش قرار دادن پست ها ، از جمله نشان دادن آنها در Maps ، در حال آزمایش است.

نکته حرفه ای: ارسال ها می توانند حداکثر 1500 کاراکتر باشند ، اما 150 تا 350 کاراکتر توصیه می شود. اندازه تصویر ایده آل پست ها 750x750 است. تصاویر کوچکتر از 250x250 پذیرفته نمی شوند. ارسال ها می توانند رویدادها ، محصولات ، پیشنهادات ، رزرو ، شماره تلفن ها ، فیلم های 30 ثانیه ای و پیوندها را برای کسب اطلاعات بیشتر به نمایش بگذارند. تصاویر می توانند حاوی متنی باشند که می تواند کاربران را به سمت اقدام ویژه مانند مراجعه به وب سایت برای رزرو قرار ملاقات ترغیب کند و آزمایش های روزهای اول نشان می دهد که این رویکرد می تواند باعث افزایش چشمگیر تبدیل ها شود.

قابل کنترل؟
آره.

15.) این مکان را می شناسید؟
با کلیک بر روی ، این ویژگی به هر کسی امکان می دهد تا اطلاعات مربوط به انتساب را به مکانی ارائه دهد. یک جادوگر سؤال مختلفی از کاربر می پرسد ، مانند "آیا این مکان پارکینگ در محل دارد؟"

نکات حرفه ای : گوگل به همکاران برتر این بخش در انجمن خود اطلاع داده است که مشکلی نیست که مشاغل بتوانند دانش خود را در بخش "این مکان را بدانند" کمک کنند.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ هر دو مالک و عموم می توانند از طریق این لینک انتساب را اضافه کنند.

16.) سؤالات و پاسخهای Google
معرفی شده در سال 2017 ، این عملکرد Q&A جمعیتی را می توان به طور مستقیم توسط مشاغل کمک کرد. مشاغل می توانند سؤالات متداول خود را ارسال کرده و به آنها پاسخ دهند و همچنین به سؤالات مشتری پاسخ دهند. پرسش و پاسخ با بیشتر انگشتان در جلوی صفحه دانش قرار دارد. دکمه "یک سؤال بپرسید" پرس و جوها را تسهیل می کند ، و پیوند "مشاهده همه سوالات" شما را به یک صفحه نمایش همپوشانی نشان می دهد که همه نمایش داده شد. این در حال تبدیل شدن به قطب مهمی از تعامل اجتماعی ، پشتیبانی از مشتری ، و ممکن است یک عامل رتبه بندی باشد. Google Q&A باید به دلیل هرزنامه و سوءاستفاده کنترل شود.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ هم صاحب و هم عمومی می توانند سهیم باشند.

17.) به تلفن خود ارسال کنید
این ویژگی که در سال 2016 معرفی شد ، این امکان را برای کاربران دسک تاپ فراهم می کند تا مکانی را برای استفاده از طریق تلفن خود به تلفن خود ارسال کنند. این امکان وجود دارد که مکانی که برای بسیاری از تلفن ها ارسال شده باشد ، ممکن است توسط گوگل محبوب شناخته شود ، و بنابراین مرتبط تر است.

* در تلفن همراه ، این دلایل به دلایل واضح وجود ندارد.

قابل کنترل؟
نه

18.) قطعه ها را مرور کنید
این بخش از پانل دانش شامل سه نمونه از بررسی های مبتنی بر Google است که توسط یک فرآیند ناشناخته انتخاب شده اند. پیوند "مشاهده همه بررسیهای Google" کاربر را به یک صفحه نمایشی که شامل همه بررسی ها است ، می برد. دارندگان می توانند از طریق این پنجره یا داشبورد GMB به بررسی پاسخ دهند. تعداد بازبینی ، احساسات ، سرعت و فعالیت واکنش صاحب ، همه فاکتورهای رتبه بندی سوداگرانه هستند. بررسیها باید در مورد هرزنامه و سوءاستفاده نظارت شود.

نکته حرفه ای : در داشبورد Google برای کسب و کار من ، می توانید و باید به نظرات خود پاسخ دهید. بررسی ها حاکی از آن است که 40٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند که مشاغل پاسخ دهند و بیش از نیمی از آنها انتظار پاسخ در طی سه روز را دارند ، اما بهتر است ظرف یک روز پاسخ دهند. اگر بررسی منفی باشد ، یک پاسخ خوب می تواند حدود 35٪ از مشتریان را به خود جلب کند. حتی اگر نتوانید 65٪ دیگر را پس بگیرید ، یک پاسخ خوب به شما نشان می دهد که کلیه مصرف کننده ها نشان می دهند که تجارت شما اخلاقی و پاسخگو است.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ هم صاحب و هم عمومی می توانند سهیم باشند.

19.) یک دکمه بررسی بنویسید
این دکمه ای است که مصرف کنندگان برای نوشتن یک نظر کلیک می کنند ، یک ستاره را می گذارند و تصاویر بررسی را بارگذاری می کنند. با کلیک بر روی آن ، شما برای یک هدف به یک پنجره باز می گردید.

* در تلفن همراه ، این فرمت متفاوت است ، با یک صفحه نمایش بزرگ از 5 ستاره خالی با عنوان "ارزیابی و بررسی".

قابل کنترل؟
نه

20.) یک دکمه عکس اضافه کنید
این دکمه شما را به رابط بارگذاری عکس می برد. عکس های شخص ثالث باید به دلیل هرزنامه و سوء استفاده کنترل شوند. اعتقاد بر این است که عکس ها CTR را تحت تأثیر قرار می دهند.

* از طریق تلفن همراه ، این CTA از رابط اولیه وجود ندارد.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مارک ها نمی توانند آنچه عکسهای کاربران را بارگذاری می کنند را کنترل کنند ، اما می توانند تصاویر نامناسب را گزارش دهند.

21.) مشاهده همه نظرات Google
این پیوند رابط پاپ آپ روی دسک تاپ را شامل می شود که شامل همه بررسی هایی است که یک کسب و کار دریافت کرده است.

نکته حرفه ای : شرکت ها باید به طور مداوم بررسی های مربوط به علائم بروز مشکلات در مکان های خاص را کنترل کنند. نرم افزار آنالیز Sentiment برای کمک به شناسایی مسائل هنگام بروز آنها در دسترس است.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مارک ها نمی توانند کنترل کننده مطالب ارسال شده باشند ، اما می توانند کیفیت تجربیات و همچنین پاسخ به بررسی ها را کنترل کنند.

22.) توضیحات
پس از سالها غیبت ، زمینه توصیف کسب و کار بازگردانده شده است و مکانی عالی برای نشان دادن نکات برجسته از مکان های خاص شرکت شما است. توضیحات می تواند حداکثر تا 750 نویسه داشته باشد.

نکته حرفه ای : در توضیحات از جنبه های مطلوب تجارت خود استفاده کنید ، اما از آن برای اعلام فروش یا تبلیغات استفاده نکنید ، زیرا این نقض دستورالعمل ها است.

قابل کنترل؟
آره.

23) افراد نیز جستجو می کنند
این بخش به طور معمول رقبای برند را انتخاب می کند که توسط Google انتخاب شده است. اگر روی آن کلیک کنید ، کاربر به همراه یک نقشه ، به یک نوع Local Finder از این مشاغل رقیب می رود.

قابل کنترل؟
نه

24.) بازخورد
این پیوند از ویرایشهای پیشنهادی پانل دانش پشتیبانی می کند ، که Google می تواند آن را بپذیرد یا رد کند.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مارک ها نمی توانند آنچه را که مردم پیشنهاد می دهند کنترل کنند. مارک ها می توانند از این ویژگی برای پیشنهاد ویرایش نیز استفاده کنند ، اما به طور معمول روش های بهتری برای انجام این کار وجود دارد.

ویژگی های اضافی در برخی از صفحه های دانش Google
برخی از صنایع دارای ویژگی های منحصر به فرد صفحه دانش هستند. ما رایج ترین این موارد را در اینجا ذکر خواهیم کرد:

خلاصه قیمت
این به معنای مرور کلی از قیمت گذاری های عمومی است.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ این هم یک عنصر است و هم از جمعیت.

خلاصه سرمقاله طولانی
علاوه بر نشان دادن طبقه بندی مشاغل ، این خلاصه سرمقاله توسط Google توسط فرآیندهای تأیید نشده ایجاد می شود.

قابل کنترل؟
نه

پیوند منو
یک ویژگی تا حدودی پیچیده ، می تواند به منوهای شخص ثالث مرتبط باشد ، یا می تواند مستقیماً توسط مالک در داشبورد GMB برای برخی مشاغل ایجاد شود.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مالک می تواند URL و محتوای منو را در برخی موارد کنترل کند.

بررسی از سراسر وب
این ویژگی دارای خلاصه رتبه بندی و پیوند به منابع مربوط به بررسی شخص ثالث است که توسط Google تعیین می شود.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ صاحبان نمی توانند دیالوگ های شخص ثالث Google را انتخاب کنند ، اما می توانند برای ایجاد نظرات مثبت بر روی منابع برجسته کار کنند.

نقدهای انتقادی
این موارد توسط Google انتخاب شده است و ناشی از سیستم عاملهای بررسی "حرفه ای" است.

قابل کنترل؟
نه

اوقات محبوب
این اطلاعات از طرف کاربرانی که در سابقه موقعیت مکانی Google انتخاب کرده اند گرفته شده است. این به معنای کمک به کاربران در برنامه ریزی بازدیدها است. این قابل تصور است که می تواند به عنوان یک عامل رتبه بندی مورد استفاده قرار گیرد.

قابل کنترل؟
نه

رزرو
این دکمه "دیدن برنامه" کاربر را به سمت نمایش نقشه های مبتنی بر نقشه شرکت ، با امکان رزرو قرار ملاقات می برد.

قابل کنترل؟
آره

تبلیغات Groupon
به نظر می رسد که این عنصر بحث برانگیز در برخی از صفحه های دانش نشان داده شده است که Groupon مجاز به تبلیغ در لیست مارک ها بدون رضایت مالک است.

قابل کنترل؟
نه

نشانی اینترنتی مشاغل محلی
چندین URL اضافی وجود دارد که می توانند به داشبورد GMB اضافه شوند یا از اشخاص ثالث سرچشمه بگیرند. این URL ها می توانند نمایانگر منوها ، ثبت سفارش ، رزرو ، رزرو و جستجوی محصول باشند.

قابل کنترل؟
تا حدی؛ مالک می تواند برخی URL های اضافی اضافه کند ، اما برخی از طرف های شخص ثالث

پیام رسان Google
این ویژگی چت زنده Google است که به شما امکان می دهد مشتریان به طور مستقیم از شما پیام دهند.

قابل کنترل؟
آره

پانل های دانش هتل
پانل های دانش هتل عملاً یک حیوان کاملاً متفاوت هستند. آنها می توانند گزینه های بسیار دقیق تری برای رزرو ، احساسات بازنگری بیشتر ، تبلیغات مختلف و معاملات ارائه دهند.

قابل کنترل؟
اغلب؛ صاحبان ویژگی های متنوعی دارند که می توانند آنها را فعال کنند ، اگرچه برخی از آنها خارج از کنترل نیست.

اولویت بندی ویژگی های صفحه دانش Google برای حداکثر تأثیر
هر مکان یک شرکت بسته به بازار آن با یک سناریوی رقابتی بی نظیر روبرو است. آنچه ممکن است "سوزن را حرکت دهد" برای برخی از مکانهای شغلی ممکن است در برخی دیگر نسبتاً بی اثر باشد. با این وجود ، هنگام برخورد با تعداد زیادی از مکان ها ، داشتن یک ترتیب کلی وظایف برای اولویت بندی می تواند مفید باشد. ما یک لیست اساسی را ارائه می دهیم که می تواند برای راهنمایی کار استفاده شود ، بر اساس عناصری که مهمترین آنها برای بدست آوردن صحیح است:

✓ دستورالعمل ها
مطمئن باشید که همه لیست ها برای گنجاندن در محصول Google واجد شرایط هستند و از دستورالعمل های گوگل ، چه برای لیست ها ، چه برای خودشان و چه برای بررسی ها ، پیروی می کنند.

✓ کپی کنید
لیست های کسب و کار من در Google را با استفاده از Moz Check Listing یا Moz Local شناسایی کنید و به طور مناسب از آنها استفاده کنید تا قدرت رتبه بندی توسط چندین لیست برای همان مکان تقسیم یا خنثی نشود.

✓ NAP
یک صفحه گسترده حاوی نام ، آدرس ، شماره تلفن و داده های URL وب سایت تأیید شده برای هر مکان ایجاد کنید و مطمئن باشید که هر لیست Google با دقت این اطلاعات را منعکس می کند.

✓ دسته
بدون دسته اصلی مناسب ، شما نمی توانید برای مهمترین جستجوهای خود رتبه بندی کنید. به دسته ای که رقبای برتر شما از آن استفاده می کنند ، نگاه کنید و اگر مناسب شماست ، از آن استفاده کنید. از تکرار در انتخاب دسته خودداری کنید (یعنی "نمایندگی فروش خودرو" و "نمایندگی فروش تویوتا" را انتخاب نکنید).

mark نشانگر نقشه
به نظر می رسد واضح است ، اما ممیزی از همه مکان های خود انجام دهید تا مطمئن شوید که نشانگر نقشه در جای مناسب است.

✓ بررسی
با هدف دستیابی به تظاهرات و پاسخگویی ، برای همه مکانها به طور روزانه به بررسی ، نظارت و پاسخگویی بپردازید. بررسی ها بخشی از برنامه خدمات مشتری شما است.

تصاویر
تصاویر می توانند به میزان قابل توجهی بر نرخ کلیک کلیک کنند. مطمئن باشید که مال شما تا حد ممکن متقاعد کننده و حرفه ای هستند.

✓ ارسال ها
حداکثر استفاده از فرصت میکروبلاگ درست در صفحه دانش خود را.

✓ امکان اجرای شماره های ردیابی تماس
تجزیه و تحلیل برای موفقیت هر بنگاه بسیار مهم است. با استفاده از شماره پیگیری تماس به عنوان شماره اصلی در صفحه دانش هر مکان ، می توانید اطلاعات مهم در مورد نحوه تعامل کاربران با دارایی های خود را جمع آوری کنید.

✓ پرسش و پاسخ
ارسال و پاسخ به سوالات متداول در مورد شرکت خود ، و به طور منظم بر این ویژگی نظارت کنید تا بر دسترسی مشتری پشتیبانی خود تأکید کنید.

men منوهای محصول / خدمات
در صورت لزوم ، یک فهرست کامل تجربه ای را که کاربر می تواند با پنل دانش شما داشته باشد ، عمیق تر می کند.

✓ رزرو
بسته به صنعت شما ، ممکن است متوجه شوید که برای ماندگاری رقابتی باید به Google پرداخت کنید. روش دیگر ، با متن تصویر Google Posts آزمایش کنید تا کاربران را از پانل دانش به سمت ویجت رزرو خود بکشید.

✓ خصوصیات
برای مشخص کردن درک Google درباره آنچه ارائه می دهید ، هر ویژگی مناسب برای دسته بندی تجاری خود را اضافه کنید.

خلاصه
هر عنصر از یک صفحه دانش Google سطح کنترل متفاوتی را برای سازمان شما ارائه می دهد ، از هیچ کنترلی تا کنترل کامل. به جای اینکه نگران چیزهایی باشید که نمی توانید آنها را مدیریت کنید ، روی قدرتهایی که دارید مجبور شوید:

توسط dint از خدمات عالی مشتری خود ، تجارب مثبت مصرف کننده در دنیای واقعی ایجاد کنید
به مصرف کنندگان بخواهید به شما کمک کنند تا آن تجربه ها را در صفحه دانش خود منعکس کنید
نظارت و پیگیری و تعامل با مصرف کنندگان تا حد امکان در صفحه دانش خود
با دانستن اینکه Google می خواهد هرچه بیشتر کاربران را در این رابط حفظ کند ، اطلاعات غنی و دقیقی را به صفحه دانش بفرستید
شرکت های محلی در حال گذار در سال 2018 هستند و از گذشته ای عبور می کنند که در آن بخش عمده ای از تجربیات مشتری می تواند یا در فروشگاه و یا در وب سایت مارک کنترل شود ، به حالاتی که گوگل با موفقیت در درون موقعیت خود قرار می دهد اطلاعاتی و عامل معامله

Google از پنل دانش شما می خواهد که برای آنها کار کند ، اما با رویکرد صحیح به عناصری که می توانید کنترل کنید ، هنوز در مورد نحوه عملکرد برای شما حرف قابل توجهی دارید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد