X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - راهنمای ساختن نقل قول های بدون ساختار برای SEO محلی s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - راهنمای ساختن نقل قول های بدون ساختار برای SEO محلی

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 10
» بازديد کل : 55
» اعضا : 0
» مطالب : 29

راهنمای ساختن نقل قول های بدون ساختار برای SEO محلی


تاریخ انتشار پست : 1398/7/18 بازدید : 4

هنگامی که مرحله اول در بازاریابی جستجوی محلی خود را انجام داده اید ، چگونه می توانید مرحله دوم را طی کنید؟
قبلاً می دانید که هر مشاغل محلی در بازار شما باید دارای جدول استناد به نقل قول دقیق در سیستم عاملهای اصلی مانند Facebook ، Yelp ، Infogroup ، Acxiom و YP باشد.

اما متخصصان محلی SEO پس از ایجاد این لیست های رسمی و سیستمی برای مدیریت آنها ، چه کاری می توانند انجام دهند؟ مشتریان ما اغلب وقتی به خوبی با موت محلی شروع به کار می کنند به ما مراجعه می کنند و می پرسند ، "چه چیز دیگری است؟ چه کاری می توانم انجام دهم تا سوزن را جابجا کنم؟ »این پست وبلاگ به شما می دهد استراتژی عملی و یک آموزش گام به گام کامل برای پاسخ به این سؤال مهم را ارائه می دهد.

بازخوانی سریع در استنادها
لیست های موجود در دایرکتوری های رسمی به "استنادهای ساختاری" گفته می شود. هنگامی که انواع دیگر سیستم عامل ها (مانند اخبار آنلاین ، وبلاگ ها ، لیست های برتر و غیره) اطلاعات تماس کامل یا جزئی را به یک تجارت محلی ارجاع می دهند ، این یک "استناد به ساختار" نامیده می شود. و بهترین استنادهای بدون ساختار از همه شامل پیوندها هستند ، البته! ما به اینها به عنوان "پیوندها" اشاره می کنیم.

به عنوان مثال ، شعبه سان فرانسیسکو از یک فروشگاه مواد غذایی طبیعی ، از طریق یک وبلاگ در مورد جوراب زنانه ساق بلند با مواد تشکیل دهنده مناسب برای غذا خوردن سالم ، از یک مرکز عمده پزشکی در شهرشان نقل قول بدون ساختار می کند. Google و مصرف کنندگان با این مرجع روبرو می شوند و می دانند که اعتماد و اقتدار به شما منتقل می شود و به دست می آید.

هرچه وب سایت هایی که به مکان یا صنعت شما مربوط می شوند به محتوای خود مربوط می شوند ، شانس شما برای رتبه بندی خوب در نتایج جستجوی ارگانیک و محلی Google بهتر می شود.


گاهي اوقات اطلاعات مخاطب نويسنده درست در كنار مقاله قرار مي گيرد. مثلا:


اگر هیچ نشانی ایمیل یا تماس با ما در بیوگرافی نویسنده وجود ندارد ، می توانید پیوندی به یکی از حسابهای رسانه های اجتماعی آنها مانند توییتر پیدا کنید و می توانید از طریق یک پیام عمومی یا مستقیم با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر در یک جامعه کوچک و گره خورده زندگی می کنید ، حتی ممکن است شخصا با نویسنده ملاقات کنید.

اطلاعیه های مطبوعاتی
اگر توجه کردید که رقبای شما مطبوعات زیادی صادر می کنند و می خواهید این کار را برای خودتان امتحان کنید ، احتمالاً باید برای ثبت نام در یک حساب کاربری خود اقدام کنید ، زیرا این یک پلتفرم در اصل خود خدمت است. با کیفیت ترین سایت های انتشار مطبوعات در هر نسخه شارژ می شود و قیمت بسته به طول می تواند متفاوت باشد.


نقل قول ها / دایرکتوری ها
شما یا می خواهید برای یک سرویس استناد مانند Moz Local ثبت نام کنید که داده های خود را به صورت برنامه ای در این نوع لیست ها توزیع می کند ، یا اگر آن را بصورت دستی انجام دهید ، می خواهید پیوند را برای ایجاد لیست های خود پیدا کنید. لطفاً توجه داشته باشید که حتی اگر شما نمایه ای را تنظیم نکرده اید ، ممکن است تجارت شما در این فهرست قرار داشته باشد. قبل از ایجاد یک لیست جدید ، نام و نام تجاری و انواع آن ، شماره تلفن و آدرس های فعلی و سابق خود را جستجو کنید تا ببینید لیست های موجود وجود دارد که می توانید ادعا کرده و آنها را به روز کنید.


وب سایتهای تجاری
بیشتر مشاغل ارتباط با آنها را آسان می کند. اگر به منظور پیشنهاد گروهی برای یک فرصت بازاریابی ، می خواهید با یک شغل دیگر تماس بگیرید ، به صفحه اصلی آنها (همان قسمت پایین وب سایت) بنگرید. اگر اطلاعات تماسی در آنجا وجود ندارد ، صفحه "تماس با ما" یا "About" را جستجو کنید. ممکن است یک آدرس ایمیل پیدا نکنید ، اما ممکن است بتوانید فرم تماس یا شماره تلفن را پیدا کنید. در زیر مثالی از تئاتر کوچک آلبوکرک آورده شده است ، جایی که آنها اطلاعات تماس درستی راجع به تبلیغات و اطلاعات تبلیغاتی در ناوبری برتر برای مشاغل علاقمند به تبلیغات در برنامه های نمایش چاپی خود دارند. نه یک استناد پیوندی بدون ساختار ، بلکه یک روش عالی برای معروف کردن مشاغل خود به جامعه!


سازمان های
بیشتر سازمانها برای کسانی که می خواهند به عضویت بپردازند ، این کار را آسان می کنند ، مگر اینکه منحصر به فرد باشند یا فقط دعوت شده باشند. در صورتی که مایل باشید در یک سازمان دعوت کننده که هیچگونه اطلاعات تماس عمومی را در اختیار شما قرار نمی دهد ، درگیر شوید ، یک لیست عضو را مشاهده کنید و ببینید آیا کسی شما را می شناسید یا خیر. یا شاید شما کسی را بشناسید که بتواند شما را با یکی از اعضا معرفی کند. اتصالات اصلی برای این نوع سازمانها مهم هستند.


مرحله 8: نوشتن یک ایمیل مناسب برای دستیابی (برای استنادهای مرتبط با ساختاری که نیاز به دسترسی دارند)
هنگامی که فرصت پیوندی که دنبال می کنید ، پیوندی نیست که بتوانید خودتان ایجاد کنید ، یا اگر منبع پیوند یکی از مواردی باشد که نمی توانید با تصمیم گیری ها ارتباط چهره به چهره برقرار کنید ، ایمیل های دستیابی ضروری است. یکی از مهمترین سؤالی که باید در مورد این فرصت ها از خود بپرسید این است: "چرا این وب سایت به من پیوند می زند؟"

در اینجا چگونگی دستیابی به Bottger در مورد ارسال نامه الکترونیکی در دسترس است:

تبریک که با ماهیت هدف دسترسی مطابقت دارد

"سلام جیل!" ممکن است هنگام صحبت با نویسنده وبلاگ خوب باشد ، در حالی که "سلام خانم اسمیت" ممکن است برای دستیابی حرفه ای تر بهتر باشد.

مقدمه

خلاصه ای از اینکه شما چه کسی هستید ، چه کاری انجام می دهید و علاقه خود را برای تماس با آنها بیان کنید. به عنوان مثال: "من با عمارت Bottger Mansion ، یک تختخواب و صبحانه تاریخی در Old Town Albuquerque کار می کنم. من صفحه شما را در مورد فعالیت های آلبوکرک پیدا کردم - شما واقعاً چیزهای زیادی را که آلبوکرک ارائه کرده است ، اسیر کرده اید! "

سوال و ارزش افزوده

اینجاست که در واقع پیوند را می خواهید. در اینجا ایده خوبی است برای افزودن ارزش. فقط چیزی نپرسید. پیشنهاد به چیزی پس بدهید!

برای ادامه همین مثال: "به عنوان ساکنان دیرینه شهر قدیمی ، ما دوست داریم لیستی جامع از فعالیت ها در منطقه تاریخی شهر را برای شما فراهم کنیم! ما احساس می کنیم یک لیست فعالیت های قدیمی شهر می تواند یک افزودنی عالی برای صفحه شما باشد. به عنوان مثال ، عمارت Bottger Mansion به طور مرتب میزبان چای بالا است ، که دوست داریم افراد بیشتری را با داشتن یک لیست در لیست شما بدانیم! "

نزدیک

برای آنها آرزو کنید ، از آنها بخاطر وقتشان تشکر کنید و از سیستم خارج شوید. با درج نام نام ، عنوان ، سازمان ، و وب سایت / پیوندهای اجتماعی در امضای ایمیل خود ، پیدا کنید که اطلاعات مربوط به شما برای آنها آسان باشد.

نترسید از طریق تلفن بر بیایید! شنیدن صدای شما می تواند یک عنصر انسانی را به تلاش برای دسترسی پیدا کند و سرعت تبدیل بهتری نسبت به یک ایمیل غیر شخصی بیشتر ارائه دهد (همه ما آن روز را خیلی از افراد دریافت می کنیم که از کسانی که نمی دانیم به راحتی نادیده گرفته می شوند).

و به یاد داشته باشید که مشاغل محلی در به استناد نقل قول های مرتبط با ساختار بدون مزیت ، مزیت خاصی دارند. مشارکت پر جنب و جوش در زندگی جامعه شما می تواند به طور مداوم شما را با تصمیم گیرندگان در نشریات محلی محبوب معرفی کند و راه را برای دستیابی به همسایگی از طرف شما هموار کند. یاد بگیرید که فرصتها را ببینید و به راههایی فکر کنید که تجارت شما می تواند به مطالبی که در مورد شهر یا شهرتان نوشته شده است ، ارزش افزوده دهد.

مرحله 9: پیگیری برنده های شما
بعد بعدی ، ما می خواهیم برای یک ثانیه به لیست پیگیری پیوندها برگردیم ، زیرا در اینجا بسیار مفید خواهیم بود. به یاد دارید وقتی لیست را با پیوندهای Sandia و Isleta ایجاد کردیم که علاقه مند به دنبال آن بودیم؟ وقتی به Moz Pro> Link Explorer> لیست پیگیری پیوندها مراجعه می کنیم ، این موارد اکنون نشان داده می شوند.


هر بار Bottger با موفقیت پیوندی را که به لیست پیگیری لینک ها اضافه کرده است ، قرمز X در ستون "URL برای هدف قرار دادن URL؟" به رنگ آبی روشن خواهد شد ، نشان می دهد که این سایت به دامنه ریشه Bottger پیوند دارد. اگر پیوندهای به صفحات فردی را دنبال می کردیم و دورنمای پیوندی که به صفحه هدف ما پیوند داشت ، X قرمز رنگ سبز می شود.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ، کشویی "یادداشت ها" است. این به شما امکان می دهد تا تلاش های خود را در زمینه دسترسی انجام دهید ، که می تواند یکی از سخت ترین بخش ها در مورد ایجاد لینک باشد!


جلوگیری از ماهی بد: برخی از احتیاط ها قبل از شروع کار
قبل از شروع این فرآیند برای خود ، خود را با این چهار خطر آشنا کنید تا سفر ماهیگیری شما منجر به سبد گرفتن صید های بد نباشد که بتواند منابع شما را هدر دهد یا وب سایت شما را مجازات کند.

1. خطرات استراتژی "فقط کپی"
تقاطع پیوند می تواند برای کشف فرصتهای پیوند جدید و مرتبط با مشاغل محلی بسیار شگفت آور باشد اما سازندگان پیوند مراقب باشید. اگر تنها کاری که انجام می دهید کپی کردن از رقبای خود است ، بیشترین دستیابی به شما تبدیل شدن به دومین نسخه برتر آنها است. از این روش برای نگه داشتن زبانه ها در استراتژی هایی که در رقابت شما استفاده می کند استفاده کنید ، و حتی از آن برای جلب خلاقیت خود استفاده کنید ، اما از کپی کردن هر کاری که رقبا انجام می دهید و هیچ چیز دیگری ، خودداری کنید. چرا وقتی می توانید بهترین نسخه از خود باشید ، دومین نسخه از رقابت شما محسوب می شود؟

2. خطرات استراتژی "پیروی کورکورانه"
مقایسه نمایه بک لینک سایت شما با پروفایلهای بک لینک مستقیم رقبا ، لیستی از پیوندهایی را که در اختیار شما قرار دارد و شما نیستید ، برمی گردانید ، اما از نتایج Link Intersect به عنوان یک لیست چک دقیق از پیوندها استفاده نکنید. رقبای شما ممکن است لینکهای بد را در نمایه خود داشته باشند. به عنوان مثال ، از دنبال کردن فرصت های دامنه هایی که دارای Spam Score بالا یا دامنه یا صفحه قدرت پایین (DA / PA) هستند ، خودداری کنید. درباره نحوه ارزیابی سایتها بر اساس امتیاز Spam یا DA / PA اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آنها همچنین ممکن است دارای بک لینک های عالی باشند که فرصت مناسبی برای تجارت شما نیستند و از این موارد نیز باید جلوگیری شود! پیوندهای Isleta و Sandia را برای رویدادهایی مانند مسابقات MMA به خاطر دارید؟ اگر Bottger بخواهد کورکورانه نمایه های پیوند آن تفرجگاه ها را به عنوان بخشنامه در نظر بگیرد ، ممکن است فکر کند که باید در B&B خود نیز میزبان نبرد باشد!

آنچه را پیدا می کنید با یک دانه نمک میل کنید. هر فرصت پیوند را به خاطر شایستگی خود ارزیابی کنید ، نه اینکه بخاطر اینکه رقیب شما آن را داشته باشد آن را یک فرصت خوب تلقی کنید.

3. خطرات استراتژی "سیب به پرتقال"
دامنه ها و صفحاتی را که می خواهید خود را در مقابل عاقلانه مقایسه کنید ، انتخاب کنید. به عنوان یک B&B محلی کوچک ، Bottger نمی خواهد مثلاً مشخصات بک لینک خود را با ویکی پدیا یا نیویورک تایمز مقایسه کند. این سایت ها محبوب هستند ، اما به هیچ وجه به انواع استنادهای مرتبط با ساخت و ساز مربوط نیستند که Bottger بخواهد دنبال کند ، مانند پیوندهایی که به صورت محلی مرتبط هستند یا مربوط به صنعت هستند.

به عبارت دیگر ، فقط به دلیل محبوب بودن یک سایت ، این بدان معنا نیست که فرصت های استناد مربوط به ساخت و سازهای مرتبط را برای شما به وجود می آورد. در اینجا در این آموزش ، ما یک مورد مورد استفاده بالقوه برای Link Intersect را بیان کردیم: یافتن نقل قول های مرتبط با ساختار غیر مستقیم که رقبای تجاری محلی شما دارند. با این حال ، این تنها استفاده برای Link Intersect نیست. به جای مقایسه سایت خود در برابر رقبا یا رقبای نزدیک ، می توانید آن را در مقابل مقایسه کنید:

سایت ها یا صفحات مربوط به محلی شما (به عنوان مثال: سایت هایی مانند https://www.visitalbuquerque.org/ یا http://www.albuquerqueoldtown.com/ ). این می تواند به فرصت محلی استناد مرتبط با ساختار غیر مرتبط مرتبط باشد.
سایت ها یا صفحات مربوط به صنعت شما (به عنوان مثال: سایت هایی مانند http://www.paii.com/ یا http://lodgingmagazine.com/ ). این می تواند فرصتهای استناد به ساخت غیر مرتبط با صنعت مربوط را به همراه داشته باشد.
اگر می دانید چه نوع پیوندهایی را می خواهید پیدا کنید ، انتخاب سایت هایی برای ارزیابی در برابر خود بسیار ساده تر است و فرصت های مرتبط تری به شما می دهد.

4- خطرات نادیده گرفتن دستورالعملهای "طرح پیوندها" Google
اگر قبلاً پیوند ایجاد لینک را شروع نکرده اید ، ما شما را تشویق می کنیم از طریق دستورالعمل های کیفیت Google برای وب مسترها ، به ویژه بخش آن در " طرح پیوندها " بخوانید. اگر می خواستید که دستورالعمل های لینک را به یک اصل واحد تقسیم کنید ، این موارد خواهد بود: به منظور دستکاری در رتبه بندی سایت خود در جستجوی Google ، پیوند ایجاد نکنید. درست است. Google نمی خواهد شخصی را بخاطر بهبود رتبه خود ، از هرگونه ابتکار بازاریابی استفاده کند. Google می خواهد که پیوندها محصول طبیعی با کیفیتی باشند که برای مخاطبان خود انجام می دهید. Google می تواند سایت هایی را که در فعالیت هایی شرکت می کنند ، مجازات کند:

خرید پیوندهایی که از PageRank (پیوندهای "دنبال شده") عبور می کنند
مبادلات بیش از حد "شما به من پیوند می زنید و من به شما پیوند می زنم"
پیوندهایی که خود ایجاد کرده اند ویرایش نشده توسط صاحب سایت قرار گرفته است
این امر تأکید می کند که فعالیت هایی که فقط تجارت خوبی هستند ، مانند شرکت در جامعه محلی ، همچنین مواردی هستند که می توانند پیوندهایی را که گوگل دوست دارد تولید کنند. ممکن است صاحبان سایت ها به کمی گنگ احتیاج داشته باشند ، به همین دلیل ما بخشی را در زمینه دسترسی به آن گنجانده ایم ، اما این بدان معنی نیست که لینک ها غیر طبیعی هستند. استنادهای مرتبط با ساختار غیرمستقیم باید محصول جانبی خوبی باشد که مشاغل محلی در جوامع خود انجام می دهند.

در نتیجه
در موز ، ما معتقد به اصالت هستیم و هیچ حوضچه بهتری برای ایجاد روابط بازاریابی معنادار از محلی وجود ندارد. تمرکز بر روی استنادهای مرتبط با ساختار غیرمستقیم می تواند به عنوان فوری برای رشد روابط اجتماع شما - با روزنامه نگاران ، وبلاگ نویسان ، میزبان رویدادها ، انجمن های تجاری و مشتریان تلقی شود. این یک سفر برای ماهیگیری در دنیای واقعی است که می تواند در سبد تبلیغاتی برای مارک محلی شما فراتر از پول خریداری شده باشد. تمایل واقعی شما به خدمت و ایجاد اجتماع باعث می شود تا در مسافت طولانی ایستادگی خوبی داشته باشید.


گاهي اوقات اطلاعات مخاطب نويسنده درست در كنار مقاله قرار مي گيرد. مثلا:


اگر هیچ نشانی ایمیل یا تماس با ما در بیوگرافی نویسنده وجود ندارد ، می توانید پیوندی به یکی از حسابهای رسانه های اجتماعی آنها مانند توییتر پیدا کنید و می توانید از طریق یک پیام عمومی یا مستقیم با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر در یک جامعه کوچک و گره خورده زندگی می کنید ، حتی ممکن است شخصا با نویسنده ملاقات کنید.

اطلاعیه های مطبوعاتی
اگر توجه کردید که رقبای شما مطبوعات زیادی صادر می کنند و می خواهید این کار را برای خودتان امتحان کنید ، احتمالاً باید برای ثبت نام در یک حساب کاربری خود اقدام کنید ، زیرا این یک پلتفرم در اصل خود خدمت است. با کیفیت ترین سایت های انتشار مطبوعات در هر نسخه شارژ می شود و قیمت بسته به طول می تواند متفاوت باشد.


نقل قول ها / دایرکتوری ها
شما یا می خواهید برای یک سرویس استناد مانند Moz Local ثبت نام کنید که داده های خود را به صورت برنامه ای در این نوع لیست ها توزیع می کند ، یا اگر آن را بصورت دستی انجام دهید ، می خواهید پیوند را برای ایجاد لیست های خود پیدا کنید. لطفاً توجه داشته باشید که حتی اگر شما نمایه ای را تنظیم نکرده اید ، ممکن است تجارت شما در این فهرست قرار داشته باشد. قبل از ایجاد یک لیست جدید ، نام و نام تجاری و انواع آن ، شماره تلفن و آدرس های فعلی و سابق خود را جستجو کنید تا ببینید لیست های موجود وجود دارد که می توانید ادعا کرده و آنها را به روز کنید.


وب سایتهای تجاری
بیشتر مشاغل ارتباط با آنها را آسان می کند. اگر به منظور پیشنهاد گروهی برای یک فرصت بازاریابی ، می خواهید با یک شغل دیگر تماس بگیرید ، به صفحه اصلی آنها (همان قسمت پایین وب سایت) بنگرید. اگر اطلاعات تماسی در آنجا وجود ندارد ، صفحه "تماس با ما" یا "About" را جستجو کنید. ممکن است یک آدرس ایمیل پیدا نکنید ، اما ممکن است بتوانید فرم تماس یا شماره تلفن را پیدا کنید. در زیر مثالی از تئاتر کوچک آلبوکرک آورده شده است ، جایی که آنها اطلاعات تماس درستی راجع به تبلیغات و اطلاعات تبلیغاتی در ناوبری برتر برای مشاغل علاقمند به تبلیغات در برنامه های نمایش چاپی خود دارند. نه یک استناد پیوندی بدون ساختار ، بلکه یک روش عالی برای معروف کردن مشاغل خود به جامعه!


سازمان های
بیشتر سازمانها برای کسانی که می خواهند به عضویت بپردازند ، این کار را آسان می کنند ، مگر اینکه منحصر به فرد باشند یا فقط دعوت شده باشند. در صورتی که مایل باشید در یک سازمان دعوت کننده که هیچگونه اطلاعات تماس عمومی را در اختیار شما قرار نمی دهد ، درگیر شوید ، یک لیست عضو را مشاهده کنید و ببینید آیا کسی شما را می شناسید یا خیر. یا شاید شما کسی را بشناسید که بتواند شما را با یکی از اعضا معرفی کند. اتصالات اصلی برای این نوع سازمانها مهم هستند.


مرحله 8: نوشتن یک ایمیل مناسب برای دستیابی (برای استنادهای مرتبط با ساختاری که نیاز به دسترسی دارند)
هنگامی که فرصت پیوندی که دنبال می کنید ، پیوندی نیست که بتوانید خودتان ایجاد کنید ، یا اگر منبع پیوند یکی از مواردی باشد که نمی توانید با تصمیم گیری ها ارتباط چهره به چهره برقرار کنید ، ایمیل های دستیابی ضروری است. یکی از مهمترین سؤالی که باید در مورد این فرصت ها از خود بپرسید این است: "چرا این وب سایت به من پیوند می زند؟"

در اینجا چگونگی دستیابی به Bottger در مورد ارسال نامه الکترونیکی در دسترس است:

تبریک که با ماهیت هدف دسترسی مطابقت دارد

"سلام جیل!" ممکن است هنگام صحبت با نویسنده وبلاگ خوب باشد ، در حالی که "سلام خانم اسمیت" ممکن است برای دستیابی حرفه ای تر بهتر باشد.

مقدمه

خلاصه ای از اینکه شما چه کسی هستید ، چه کاری انجام می دهید و علاقه خود را برای تماس با آنها بیان کنید. به عنوان مثال: "من با عمارت Bottger Mansion ، یک تختخواب و صبحانه تاریخی در Old Town Albuquerque کار می کنم. من صفحه شما را در مورد فعالیت های آلبوکرک پیدا کردم - شما واقعاً چیزهای زیادی را که آلبوکرک ارائه کرده است ، اسیر کرده اید! "

سوال و ارزش افزوده

اینجاست که در واقع پیوند را می خواهید. در اینجا ایده خوبی است برای افزودن ارزش. فقط چیزی نپرسید. پیشنهاد به چیزی پس بدهید!

برای ادامه همین مثال: "به عنوان ساکنان دیرینه شهر قدیمی ، ما دوست داریم لیستی جامع از فعالیت ها در منطقه تاریخی شهر را برای شما فراهم کنیم! ما احساس می کنیم یک لیست فعالیت های قدیمی شهر می تواند یک افزودنی عالی برای صفحه شما باشد. به عنوان مثال ، عمارت Bottger Mansion به طور مرتب میزبان چای بالا است ، که دوست داریم افراد بیشتری را با داشتن یک لیست در لیست شما بدانیم! "

نزدیک

برای آنها آرزو کنید ، از آنها بخاطر وقتشان تشکر کنید و از سیستم خارج شوید. با درج نام نام ، عنوان ، سازمان ، و وب سایت / پیوندهای اجتماعی در امضای ایمیل خود ، پیدا کنید که اطلاعات مربوط به شما برای آنها آسان باشد.

نترسید از طریق تلفن بر بیایید! شنیدن صدای شما می تواند یک عنصر انسانی را به تلاش برای دسترسی پیدا کند و سرعت تبدیل بهتری نسبت به یک ایمیل غیر شخصی بیشتر ارائه دهد (همه ما آن روز را خیلی از افراد دریافت می کنیم که از کسانی که نمی دانیم به راحتی نادیده گرفته می شوند).

و به یاد داشته باشید که مشاغل محلی در به استناد نقل قول های مرتبط با ساختار بدون مزیت ، مزیت خاصی دارند. مشارکت پر جنب و جوش در زندگی جامعه شما می تواند به طور مداوم شما را با تصمیم گیرندگان در نشریات محلی محبوب معرفی کند و راه را برای دستیابی به همسایگی از طرف شما هموار کند. یاد بگیرید که فرصتها را ببینید و به راههایی فکر کنید که تجارت شما می تواند به مطالبی که در مورد شهر یا شهرتان نوشته شده است ، ارزش افزوده دهد.

مرحله 9: پیگیری برنده های شما
بعد بعدی ، ما می خواهیم برای یک ثانیه به لیست پیگیری پیوندها برگردیم ، زیرا در اینجا بسیار مفید خواهیم بود. به یاد دارید وقتی لیست را با پیوندهای Sandia و Isleta ایجاد کردیم که علاقه مند به دنبال آن بودیم؟ وقتی به Moz Pro> Link Explorer> لیست پیگیری پیوندها مراجعه می کنیم ، این موارد اکنون نشان داده می شوند.


هر بار Bottger با موفقیت پیوندی را که به لیست پیگیری لینک ها اضافه کرده است ، قرمز X در ستون "URL برای هدف قرار دادن URL؟" به رنگ آبی روشن خواهد شد ، نشان می دهد که این سایت به دامنه ریشه Bottger پیوند دارد. اگر پیوندهای به صفحات فردی را دنبال می کردیم و دورنمای پیوندی که به صفحه هدف ما پیوند داشت ، X قرمز رنگ سبز می شود.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ، کشویی "یادداشت ها" است. این به شما امکان می دهد تا تلاش های خود را در زمینه دسترسی انجام دهید ، که می تواند یکی از سخت ترین بخش ها در مورد ایجاد لینک باشد!


جلوگیری از ماهی بد: برخی از احتیاط ها قبل از شروع کار
قبل از شروع این فرآیند برای خود ، خود را با این چهار خطر آشنا کنید تا سفر ماهیگیری شما منجر به سبد گرفتن صید های بد نباشد که بتواند منابع شما را هدر دهد یا وب سایت شما را مجازات کند.

1. خطرات استراتژی "فقط کپی"
تقاطع پیوند می تواند برای کشف فرصتهای پیوند جدید و مرتبط با مشاغل محلی بسیار شگفت آور باشد اما سازندگان پیوند مراقب باشید. اگر تنها کاری که انجام می دهید کپی کردن از رقبای خود است ، بیشترین دستیابی به شما تبدیل شدن به دومین نسخه برتر آنها است. از این روش برای نگه داشتن زبانه ها در استراتژی هایی که در رقابت شما استفاده می کند استفاده کنید ، و حتی از آن برای جلب خلاقیت خود استفاده کنید ، اما از کپی کردن هر کاری که رقبا انجام می دهید و هیچ چیز دیگری ، خودداری کنید. چرا وقتی می توانید بهترین نسخه از خود باشید ، دومین نسخه از رقابت شما محسوب می شود؟

2. خطرات استراتژی "پیروی کورکورانه"
مقایسه نمایه بک لینک سایت شما با پروفایلهای بک لینک مستقیم رقبا ، لیستی از پیوندهایی را که در اختیار شما قرار دارد و شما نیستید ، برمی گردانید ، اما از نتایج Link Intersect به عنوان یک لیست چک دقیق از پیوندها استفاده نکنید. رقبای شما ممکن است لینکهای بد را در نمایه خود داشته باشند. به عنوان مثال ، از دنبال کردن فرصت های دامنه هایی که دارای Spam Score بالا یا دامنه یا صفحه قدرت پایین (DA / PA) هستند ، خودداری کنید. درباره نحوه ارزیابی سایتها بر اساس امتیاز Spam یا DA / PA اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آنها همچنین ممکن است دارای بک لینک های عالی باشند که فرصت مناسبی برای تجارت شما نیستند و از این موارد نیز باید جلوگیری شود! پیوندهای Isleta و Sandia را برای رویدادهایی مانند مسابقات MMA به خاطر دارید؟ اگر Bottger بخواهد کورکورانه نمایه های پیوند آن تفرجگاه ها را به عنوان بخشنامه در نظر بگیرد ، ممکن است فکر کند که باید در B&B خود نیز میزبان نبرد باشد!

آنچه را پیدا می کنید با یک دانه نمک میل کنید. هر فرصت پیوند را به خاطر شایستگی خود ارزیابی کنید ، نه اینکه بخاطر اینکه رقیب شما آن را داشته باشد آن را یک فرصت خوب تلقی کنید.

3. خطرات استراتژی "سیب به پرتقال"
دامنه ها و صفحاتی را که می خواهید خود را در مقابل عاقلانه مقایسه کنید ، انتخاب کنید. به عنوان یک B&B محلی کوچک ، Bottger نمی خواهد مثلاً مشخصات بک لینک خود را با ویکی پدیا یا نیویورک تایمز مقایسه کند. این سایت ها محبوب هستند ، اما به هیچ وجه به انواع استنادهای مرتبط با ساخت و ساز مربوط نیستند که Bottger بخواهد دنبال کند ، مانند پیوندهایی که به صورت محلی مرتبط هستند یا مربوط به صنعت هستند.

به عبارت دیگر ، فقط به دلیل محبوب بودن یک سایت ، این بدان معنا نیست که فرصت های استناد مربوط به ساخت و سازهای مرتبط را برای شما به وجود می آورد. در اینجا در این آموزش ، ما یک مورد مورد استفاده بالقوه برای Link Intersect را بیان کردیم: یافتن نقل قول های مرتبط با ساختار غیر مستقیم که رقبای تجاری محلی شما دارند. با این حال ، این تنها استفاده برای Link Intersect نیست. به جای مقایسه سایت خود در برابر رقبا یا رقبای نزدیک ، می توانید آن را در مقابل مقایسه کنید:

سایت ها یا صفحات مربوط به محلی شما (به عنوان مثال: سایت هایی مانند https://www.visitalbuquerque.org/ یا http://www.albuquerqueoldtown.com/ ). این می تواند به فرصت محلی استناد مرتبط با ساختار غیر مرتبط مرتبط باشد.
سایت ها یا صفحات مربوط به صنعت شما (به عنوان مثال: سایت هایی مانند http://www.paii.com/ یا http://lodgingmagazine.com/ ). این می تواند فرصتهای استناد به ساخت غیر مرتبط با صنعت مربوط را به همراه داشته باشد.
اگر می دانید چه نوع پیوندهایی را می خواهید پیدا کنید ، انتخاب سایت هایی برای ارزیابی در برابر خود بسیار ساده تر است و فرصت های مرتبط تری به شما می دهد.

4- خطرات نادیده گرفتن دستورالعملهای "طرح پیوندها" Google
اگر قبلاً پیوند ایجاد لینک را شروع نکرده اید ، ما شما را تشویق می کنیم از طریق دستورالعمل های کیفیت Google برای وب مسترها ، به ویژه بخش آن در " طرح پیوندها " بخوانید. اگر می خواستید که دستورالعمل های لینک را به یک اصل واحد تقسیم کنید ، این موارد خواهد بود: به منظور دستکاری در رتبه بندی سایت خود در جستجوی Google ، پیوند ایجاد نکنید. درست است. Google نمی خواهد شخصی را بخاطر بهبود رتبه خود ، از هرگونه ابتکار بازاریابی استفاده کند. Google می خواهد که پیوندها محصول طبیعی با کیفیتی باشند که برای مخاطبان خود انجام می دهید. Google می تواند سایت هایی را که در فعالیت هایی شرکت می کنند ، مجازات کند:

خرید پیوندهایی که از PageRank (پیوندهای "دنبال شده") عبور می کنند
مبادلات بیش از حد "شما به من پیوند می زنید و من به شما پیوند می زنم"
پیوندهایی که خود ایجاد کرده اند ویرایش نشده توسط صاحب سایت قرار گرفته است
این امر تأکید می کند که فعالیت هایی که فقط تجارت خوبی هستند ، مانند شرکت در جامعه محلی ، همچنین مواردی هستند که می توانند پیوندهایی را که گوگل دوست دارد تولید کنند. ممکن است صاحبان سایت ها به کمی گنگ احتیاج داشته باشند ، به همین دلیل ما بخشی را در زمینه دسترسی به آن گنجانده ایم ، اما این بدان معنی نیست که لینک ها غیر طبیعی هستند. استنادهای مرتبط با ساختار غیرمستقیم باید محصول جانبی خوبی باشد که مشاغل محلی در جوامع خود انجام می دهند.

در نتیجه
در موز ، ما معتقد به اصالت هستیم و هیچ حوضچه بهتری برای ایجاد روابط بازاریابی معنادار از محلی وجود ندارد. تمرکز بر روی استنادهای مرتبط با ساختار غیرمستقیم می تواند به عنوان فوری برای رشد روابط اجتماع شما - با روزنامه نگاران ، وبلاگ نویسان ، میزبان رویدادها ، انجمن های تجاری و مشتریان تلقی شود. این یک سفر برای ماهیگیری در دنیای واقعی است که می تواند در سبد تبلیغاتی برای مارک محلی شما فراتر از پول خریداری شده باشد. تمایل واقعی شما به خدمت و ایجاد اجتماع باعث می شود تا در مسافت طولانی ایستادگی خوبی داشته باشید.


دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد