X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - فاکتورهای رتبه بندی جستجوی محلی 2018: Local Local، Takeayays Key و Future s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - فاکتورهای رتبه بندی جستجوی محلی 2018: Local Local، Takeayays Key و Future

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 10
» بازديد کل : 55
» اعضا : 0
» مطالب : 29

در یک سال گذشته ، SEO محلی با سرعتی تغییر ناپذیر و تقریباً ثابت تغییر کرده است. از انفجار ویژگی های جدید Google My Business گرفته تا تأکید روزافزون بر اهمیت بررسی ، ادامه این کار تقریباً زیاد است. در روز جمعه Whiteboard ما ، از دوستمان Darren Shaw استقبال می کنیم تا توضیح دهد که چه موضوعی امروز است ، از بررسی های خود در مورد عوامل بررسی رتبه بندی محلی جستجوی محلی در سال 2018 ، به عنوان کلید اصلی استفاده کنید و به گفته کارشناسان محلی سئو ، نگاهی اجمالی به آینده خواهیم داشت.

برای باز کردن نسخه با وضوح بالا در یک برگه جدید ، روی تصویر تخته سفید کلیک کنید!

رونویسی فیلم
هودی ، طرفداران موز. من دارن شاو از وایتسپارک هستم و امروز می خواهم در مورد عوامل رتبه بندی جستجوی محلی با شما صحبت کنم. بنابراین این یک بررسی است که دیوید میم مانند گذشته 10 سال برای آن اجرا کرده است. سال گذشته ، من آن را به دست گرفتم ، و این یک نظرسنجی از متخصصان برتر جستجوی محلی است ، حدود 40 نفر از آنها. همه آنها به پاسخ های خود کمک می کنند ، و من داده ها را جمع می کنم و می گویم چه چیزی باعث جستجوی محلی می شود. بنابراین این چیزی است که نظر متخصصان جستجوی محلی است ، و من نوع آن را برای شما تقسیم می کنم.

جستجوی محلی امروز
بنابراین اینها نتایج نظرسنجی امسال است. ما عوامل Google My Business را در حدود 25٪ داشتیم. این بزرگترین قطعه پای بود. ما عوامل بازبینی را در 15٪ ، پیوندها در 16٪ ، عوامل روی صفحه در 14٪ ، رفتاری در 10٪ ، استنادها در 11٪ ، شخصی سازی و اجتماعی 6٪ و 3٪ داریم. بنابراین اساساً این الگوریتم الگوریتم جستجوی محلی است که مبتنی بر نظرات افرادی است که در این نظرسنجی شرکت کرده اند.داستان بزرگ امسال Google My Business است. عوامل Google My Business در مقایسه با سال گذشته 32 درصد سیگنال های Google برای کسب و کار من را افزایش داده اند. من در مورد آن کمی بیشتر در مورد احتکار صحبت خواهیم کرد. سیگنال های نقد و بررسی نیز رو به افزایش است ، بنابراین بیشتر بر بررسی های امسال از پزشکان تاکید می شود. سیگنال های استناد دوباره کاهش می یابد ، و این معنی دارد. آنها به دلایل مختلف فکر می کنند که این روند در حال کاهش است. آنها قبلاً عاملی برای جستجوی محلی بودند. شما فقط به عنوان بسیاری از استنادها ساخته اید که می توانستید. اکنون الگوریتم جستجوی محلی بسیار پیچیده تر است و چیزهای بیشتری برای آن وجود دارد که توسط همه عوامل دیگر رقیق می شود. بعلاوه این یک سازنده تفاوت رقابتی واقعی بود. اکنون اینطور نیست ، زیرا همه تقریباً زیاد استناد می کنند. آنها اکنون جدول در نظر گرفته شده اند. با دیدن یک قطره در اینجا ، به این معنی نیست که باید از انجام آنها دست بکشید. آنها فقط تفاوت سازنده رقابتی نیستند. شما هنوز هم باید در همه سایتهای مهم فهرست شوید.

غذای اصلی
خوب ، پس بیایید در مورد راه های احتمالی کلیدی صحبت کنیم.

1. Google My Business
داستان واقعی امسال Google My Business ، Google My Business ، Google My Business بود. همه افراد در این کامنت در مورد مزایایی که از سرمایه گذاری در بسیاری از این ویژگی های جدید که گوگل اضافه کرده است ، صحبت می کردند.

Google اخیراً یک تن از ویژگی های جدید را اضافه کرده است - خدمات ، توضیحات ، Google Posts ، Google Q&A. اکنون یک تن چیز در Google برای کسب و کار من در حال انجام است که به شما امکان می دهد Google Business Business My را با یک تن داده اضافی جمع کنید. بنابراین این یک مورد بزرگ بود.

✓ از Google Posts استفاده کنید
همه در مورد Google Posts ، چگونگی دیدن رتبه بندی های رانندگی Google Posts صحبت کردند. در آنجا چند مورد وجود دارد. یکی این است که محتوای معنایی ارائه شده توسط Google در یک پست Google قطعاً به Google کمک می کند تا آن کلمات کلیدی را با مشاغل شما مرتبط کند. درگیری با Google Posts نیز می تواند باعث بالا رفتن رتبه شود و شاید فقط یک کاربر فعال تجاری که همچنان به ارسال مطالب و ورود به حساب کاربری شما کمک می کند ، به بلند کردن نهاد تجاری و بهبود رتبه خود نیز کمک کند. بنابراین به طور قطع ، اگر در پست های Google نیستید ، همین حالا وارد شوید.

اگر دسته بندی خود را جستجو کنید ، می بینید که یک تن از مشاغل انجام نمی دهند. بنابراین در حال حاضر نیز یک تفاوت بزرگ رقابتی رقابتی است.

Google Google Q&A خود را ببندید
Google Q&A ، بسیاری از مشاغل حتی نمی دانند که این وجود دارد. اکنون یک بخش پرسش و پاسخ وجود دارد. مشتریان شما اغلب سؤال می کنند ، و نه شما به آنها پاسخ می دهید. بنابراین ورود به آنجا برای شما بسیار مهم است و مطمئن شوید که به سؤالات خود پاسخ می دهید و همچنین سؤالات خود را با سؤالات خود بذر می دهید. بنابراین تمام مطالب خود را اضافه کنید. اگر در وب سایت خود یک بخش سؤال مکرر دارید ، آن محتوا را بگیرید و آن را در Google Q&A قرار دهید. بنابراین اکنون محتوای بیشتری به Google ارائه می دهید.

photos ارسال عکس و فیلم
عکس و فیلم ، به طور مداوم عکس و فیلم ارسال می کنید ، حتی ممکن است مشتریان خود را به انجام این کار تشویق کنید. تمام این فعالیت ها مفید است. بسیاری از مردم نمی دانند که اکنون می توانید فیلم ها را در Google My Business ارسال کنید. بنابراین اگر فیلم برای شغل خود دارید ، این کار را انجام دهید.

every هر زمینه را پر کنید
زمینه های جدید زیادی در Google برای کسب و کار من وجود دارد. اگر لیست خود را طی دو سال ویرایش نکرده اید ، موارد بیشتری در آنجا وجود دارد که اکنون می توانید در مورد شغل خود جمع کرده و داده های بیشتری به Google بدهید. همه اینها واقعاً منجر به درگیری می شود. همه این سیگنال های تعامل اضافی مبنی بر اینکه اکنون در حال تغذیه Google هستید ، از داشتن یک شغل تجاری که در لیست شما شرکت کرده و موارد دیگری را اضافه کرده است و از طرف کاربران ، به آنها چیزهای بیشتری می دهید تا بتوانند در لیست خود کلیک کنند ، روی آن کلیک کرده و در لیست خود زندگی کنند. برای مدت زمان طولانی ، تمام آنچه در رتبه بندی شما کمک می کند.

2. بررسی
reviews نظرات Google بیشتری دریافت کنید
بررسیها همچنان در جستجوی محلی اهمیت خود را افزایش می دهند ، بنابراین ، بدیهی است که با بررسی های بیشتری در Google دریافت می کنید. در گذشته کمی بیشتر از ایجاد اختلاف رقابتی بود. این روز به روز بیشتر می شود ، زیرا به نظر می رسد همه افراد بررسی های زیادی دارند. بنابراین شما قطعاً می خواهید مطمئن شوید که از نظر بررسی و تعداد زیادی از بررسی های باکیفیت با شما رقابت می کنند.

✓ کلمات کلیدی در بررسی ها
دریافت کلمات کلیدی در بررسی ، بنابراین به جای اینکه فقط بخواهید بررسی کنید ، مفید است که از مشتریان خود بخواهید که چه خدمتی را ارائه داده اند یا هر چیز دیگری ، بنابراین بتوانید آن ها را در بررسی های خود دریافت کنید.

to به نظرات پاسخ دهید (کاربران اکنون اطلاع رسانی می شوند!)
در حال پاسخ به نظرات Google اخیراً به کاربران اطلاع رسانی کرده است که اگر مالک به شما پاسخ داده است ، یک ایمیل دریافت خواهید کرد. بنابراین همه اینها واقعاً عالی هستند و آن پاسخ ها ، این نشانگر دیگری است به گوگل مبنی بر اینکه شما یک شغل درگیر هستید.

beyond برای بررسی ، فراتر از Google برای کسب و کار من متنوع شوید
متنوع سازی فقط روی Google My Business تمرکز نکنید. به سایت های دیگر در صنعت خود نگاه کنید که سایت های برجسته بررسی هستند. اگر فقط در جستجوی نام مشاغل شخصی خود به علاوه بررسی ها هستید ، می توانید آنها را بیابید ، اگر در Google جستجو کردید ، می توانید سایتهایی را که گوگل می گوید برای کسب و کار خاص شما مهم هستند.

همچنین می توانید مانند سایتهایی که رقبای شما درباره آنها بررسی می کنند ، بدانید. سپس اگر فقط جستجوی کلمات کلیدی به علاوه شهر ، مانند "وکلای + دنور" را انجام داده اید ، ممکن است سایت هایی پیدا کنید که برای صنعت شما نیز مهم هستند که باید در آن فهرست شوید. بنابراین یک زن و شوهر از کلمات کلیدی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که در سایتهای بیشتری بیش از Google بررسی می کنید.

3. پیوندها
سپس پیوندها ، البته پیوندها همچنان به جستجوی محلی می پردازند. بسیاری از افراد در این اظهارنظرها در مورد چگونگی دستیابی به تعداد محدودی از لینکهای محلی صحبت کردند. این یک تفاوت رقابتی بزرگ است ، زیرا بسیاری از مشاغل هیچ لینک دیگری به جز استناد ندارند. بنابراین وقتی چند مورد از این موارد را بدست می آورید ، واقعاً می تواند تأثیرگذار باشد.

✓ از سایت های صنعت محلی و حمایت مالی
آنها واقعاً در مورد تمرکز روی سایت های خاص محلی و سایت های خاص صنعت صحبت می کنند. بنابراین می توانید تعداد زیادی از افراد را از حمایت مالی دریافت کنید. آنها نوعی تاکتیک پیش رو هستند. اگر در اسپانسرهای عنوان به علاوه نام شهر جستجو کنید ، می خواهید سایتهای زیادی را پیدا کنید که لیست اسپانسرهای آنها را نشان می دهد ، و اینها فرصتهایی برای شماست ، در شهرتان ، که بتوانید از آن رویداد یا آن حمایت مالی کنید. سازماندهی و پیوند

آینده!
خیلی خوب. بنابراین من همچنین در این نظرسنجی از این سؤال پرسیدم: در آینده Google را از کجا می بینید؟ ما پاسخ های بسیار خوبی گرفتیم ، و من سعی کردم این موضوع را به سه موضوع اصلی در اینجا برای شما خلاصه کنم.

1. نگه داشتن کاربران در Google
این واقعاً بزرگ است. Google نمی خواهد کاربران خود را به وب سایت شما ارسال کند تا جواب را دریافت کند. Google می خواهد جواب را درست در Google داشته باشد تا مجبور به کلیک کردن نشود. این نتیجه جستجوی کلیک صفر است. بنابراین می بینید که رند فیشکین در این مورد صحبت می کند. این مدت طولانی است که در محلی اتفاق می افتد ، و واقعاً با همه این ویژگی های جدید که گوگل اضافه کرده است تقویت شده است. آنها می خواهند تمام داده های شما را در اختیار داشته باشند تا مجبور نباشند کاربران را برای یافتن آن در جایی دیگر ارسال کنند. سپس این بدان معنی است که در آینده کمتر به وب سایت خود مراجعه خواهید کرد.

بنابراین مایک بلومنتال و دیوید میم نیز در مورد Google به عنوان صفحه اصلی جدید شما صحبت می کنند و این مفهوم مانند جستجوی مارک است.

جستجوی مارک شما چیست؟
بنابراین در چه سایت هایی می توانید بررسی کنید؟
صفحه دانش شما چه شکلی است؟
این همه واقعاً خوب به نظر برسد ، زیرا Google نمی خواهد افراد را به وب سایت جدید شما ارسال کند.

2. تأکید بیشتر بر روی سیگنالهای رفتاری
دیوید میم صدای قوی در این است. او در مورد چگونگی تلاش گوگل در تنوع چگونگی رتبه بندی مشاغل بر اساس آنچه در دنیای واقعی رخ می دهد صحبت می کند. آنها به دنبال سیگنال هایی در دنیای واقعی هستند که انسان های واقعی به این تجارت اهمیت می دهند و درگیر این تجارت هستند.

بنابراین تعدادی کار وجود دارد که می توانند برای ردیابی این کارها انجام دهند - جستجوی مارک دار ، چند نفر در جستجوی نام تجاری شما ، چند نفر برای تماس با مشاغل شما ، مسیرهای رانندگی کلیک می کنند. این چیزها از همه کار سختی است ، در حالی که می توانید لینک های بیشتری اضافه کنید ، می توانید بررسی های بیشتری را دریافت کنید. اما این موارد ، این یک سیگنال عالی برای اعتماد به Google است.

با لیست خود ، تعامل با وب سایت و انسانهای واقعی در تجارت خود درگیر شوید. اگر در پنل دانش گاهی اوقات برای تجارت آجر و ملات دیده اید ، مانند زمان های شلوغ خواهد بود. آنها می دانند وقتی مردم واقعاً در کار شما هستند. آنها تعداد کسانی را دارند که وارد مشاغل شما می شوند. بنابراین این یک سیگنال عالی برای استفاده از آنها برای درک برجستگی تجارت شماست. آیا این یک تجارت شلوغ در مقایسه با سایر مشاغل موجود در شهر است؟

3. Google از همه چیز سود می برد
سپس ، البته ، یک روند کسب درآمد تا آنجا که ممکن است. Google یک شرکت بازرگانی عمومی است. آنها می خواهند هرچه بیشتر درآمد کسب کنند. آنها در یک مسیر رشد مداوم قرار دارند. بنابراین مواردی وجود دارد که ما شاهد پایین آمدن خط لوله هستیم.

تبلیغات خدمات محلی در سراسر کشور و در سطح جهان و در صنایع مختلف گسترش می یابد. بنابراین این مانند یک برنامه پرداخت شده است. شما باید برای ورود به آن اقدام کنید ، و سپس Google نتایج قابل توجهی را به دست می آورد. بنابراین اگر شما عضو این باشید ، Google به شما منجر می شود. اما برای حضور در آنجا باید تأیید کنید و برای حضور در آنجا باید هزینه بپردازید.

سپس با کم کردن هزینه از رزرو ، اکنون می توانید مستقیماً در Google برای بسیاری از مشاغل مختلف رزرو کنید. اگر در مورد پروازهای Google و هتل های Google فکر می کنید ، Google به دنبال راهی است که بتواند از این فرصت جستجوی محلی استفاده کند. به همین دلیل آنها سرمایه گذاری زیادی را برای جستجوی محلی انجام می دهند تا بتوانند از این طریق درآمد کسب کنند. بنابراین دیدن بیشتر این نوع ویژگی ها در آینده به طور قطع فرا می رسد. معاملات از چیزهای دیگر. بنابراین اگر من چیزی را رزرو کردم ، گوگل آن را کاهش می دهد.

این آینده است. این نوع اخبار از عوامل رتبه بندی جستجوی محلی در سال جاری است. امیدوارم مفید واقع شده باشد اگر سوالی دارید ، فقط برخی از نظرات را ترک کنید و من مطمئن هستم که به همه آنها پاسخ خواهم داد. با تشکر از همه

رونویسی ویدیو توسط Speechpad.com

اگر وبینار اخیر ما در بررسی عوامل رتبه بندی جستجوی محلی با دارن شاو و دکتر پیت را از دست داده اید ، نگران نباشید! شما هنوز هم می توانید ضبط در اینجا:

وبینار را بررسی کنید

شما برای یک ساعت پر فشار از بینش های عمیق تر و پیشگیری از نظرسنجی ، و همچنین پرسش و پاسخ عالی با کمک مخاطبان ، در یک مهار مربع قرار خواهید گرفت.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد