X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - چه کار می کنید هنگام از دست دادن ترافیک ارگانیک به ویژگی های Google SERP؟ s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - چه کار می کنید هنگام از دست دادن ترافیک ارگانیک به ویژگی های Google SERP؟

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 0
» بازديد سال : 2
» بازديد کل : 47
» اعضا : 0
» مطالب : 29

تسلط فزاینده گوگل در صفحات نتایج موتورهای جستجوگر خود (SERP) باعث وحشت و جنجال زیادی در صنعت سئو شده است. همانطور که اخیراً باری آدامز در توئیتر خاطرنشان کرد ، این حرکت گوگل دقیقاً جدید نیست ، اما به نظر می رسد گوگل به طور ناگهانی پای خود را بر روی شتاب دهنده قرار داده است:

به نظر من ناخوشایند است که SEO به طور ناگهانی اذیت می شود که گوگل تهاجمی برخی از عمودی های دارای ویژگی های SERP را به دست می گیرد. آنها سالهاست که این کار را انجام می دهند.

فکر می کنید پرونده ضد انحصاری اتحادیه اروپا در مورد چیست ؟! یا آیا شما به طور ناگهانی اهمیت می دهید زیرا روی مشتری شما تأثیر می گذارد؟
- باری آدامز (badams) 15 مارس 2018
آن موضوع توییتر را دنبال کنید و خواهید دید که نوع برگشت و بعدی این تغییرات ایجاد شده اند. آیا این یک اقدام اخلاقی توسط گوگل است؟ آیا شما شایستگی کسب و کار آنها را در وهله اول؟ آیا SEO به زودی از بین خواهد رفت؟ یا آیا می توانیم کاری را که همیشه انجام داده ایم انجام دهیم و استراتژی های خود را به روش های هوشمندانه و چالاکی تطبیق دهیم؟

وقتی Google با استفاده از این حرکت در Ookla خاتمه می دهد ، فکر کردن مثبت نیست.

سرد. pic.twitter.com/WClX9oZFNO
- Mike Pantoliano (MikeCP) 24 آوریل 2018
اما صرفنظر از اینکه در مورد اتفاقات چه حسی دارید ، بسته های محلی ، قطعه های برجسته و ویژگی های SERP از Google ، خواصی مانند Google News ، تصاویر ، پروازها ، فیلم ها و نقشه ها در قطار سوار می شوند که برنامه ای برای توقف ندارد.

برای اینکه بتوانید در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به این تغییرات به شما بگوییم ، تصویر زیر همان چیزی است که رتبه بندی SERP در نوامبر سال 2016 برای یکی از اصطلاحات اصلی مشتری ما به نظر می رسد:و این تصویر SERP برای همان کلمه کلیدی در اوایل دسامبر 2017 (مشتری ما به رنگ سبز است):اگر می خواهید درصد نمایش داده شد از ویژگی های خاص نمایش داده می شود ، نمودار ویژگی MozCast را بررسی کنید.

این پست وبلاگ برای چه کسی است؟
شما به احتمال زیاد در حال خواندن این پست وبلاگ هستید زیرا متوجه شده اید که میزان ترافیک ارگانیک شما کاهش یافته است و گمان می کنید که این ممکن است گوگل شما را مخزن کند.

افت ترافیک از چهار دلیل اصلی ناشی می شود: کاهش رتبه بندی ، کاهش حجم جستجو ، اکنون در رتبه بندی کلمات کلیدی کمتری قرار گرفته اید ، یا به دلیل اینکه ویژگی های SERP و / یا تبلیغات CTR های شما را تحت فشار قرار می دهند.

اگر قبلاً تجزیه و تحلیل افت ترافیکی عادی انجام نداده اید و سه دلیل اول را رد کرده اید ، در این صورت وقت شما بهتر است که ابتدا آن را انجام دهید. اما اگر تجزیه و تحلیل افت ترافیک را انجام داده اید و به این نتیجه رسیده اید که احتمالاً از تغییر در ویژگی های SERP رنج می برید ، ادامه مطالعه را ادامه دهید.

اما من خیلی تنبل هستم که بتوانم یک تحلیل کامل انجام دهم
گذشته از حکم به هر چیز دیگری ، سایر نشانه های قوی مبنی بر مقصر بودن ویژگی های SERP ، افت قابل توجهی در کلیک (بطور گسترده یا مخصوصاً برای سؤالات خاص) در کنسول جستجوی Google است که میانگین رتبه بندی آن ثابت است ، اما مقدار تقریباً مطابق تصورات است.

من در مورد این نکته ادامه خواهم داد ، اما مطمئن شوید که کلیکها را در مقابل برداشتهای موبایل و دسک تاپ بررسی کرده اید. این کار را هم به صورت گسترده و هم برای شرایط خاص کلیدی انجام دهید.

وقتی بیشتر روز خود را صرف کار بر روی رایانه رومیزی می کنید ، گاهی اوقات در این صنعت فراموش می کنیم که چه میزان موبایل در صحنه حاکم است. در دسک تاپ ، تأثیر این تأثیرات بر ترافیک بسیار شدید نیست. اما وقتی به یک دستگاه تلفن همراه می روید ، غیر معمول نیست که قبل از ظاهر شدن لیست های ارگانیک ، چهار پیمایش کامل را به پایین بکشید.

از آنجا ، مراحل مقابله با افت ترافیکی ناشی از Google تقریباً به شرح زیر است:

کاهش ترافیک خود را با معرفی ویژگی های SERP یا افزایش تبلیغات پولی کاهش دهید
دریابید که چه ویژگی (های) مورد نظر شما قرار می گیرد
شواهدی سخت از ابزارهای جستجوگرها و نمودارهای عملکرد کسب کنید
استراتژی سئوی خود را بر این اساس تنظیم کنید
این مرحله یک مرحله را در بر می گیرد ، بنابراین بیایید حرکت کنیم.

مرحله 2.0: مشخص کنید که کدام ویژگی (های) مورد نظر شما قرار گرفته است
برای یک لیست جامع از همه نتایج پیشرفته مختلف که در Google ظاهر می شود ، گروه Overthink آنها را در اینجا مستند کرده است . برای اینکه بفهمید کدام یک روی شما تأثیر می گذارد ، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 2.1
مستقر در صنعت خود ، شما احتمالاً این ایده را دارید که از کدام ویژگی هایی که در برابر آنها آسیب پذیرتر هستید.

آیا شما یک وب سایت تجارت الکترونیکی هستید؟ Google Shopping و تبلیغات پرداخت شده نامزد احتمالی خواهند بود.
آیا تمایل به ایجاد ترافیک وبلاگ زیادی دارید؟ به مهمترین نمایش داده شدگان نگاه کنید که چه کسی دارای قطعه های برجسته است.
آیا شما یک شرکت رسانه ای هستید؟ بررسی کنید و ببینید آیا از نتایج برتر اخبار حذفی خارج شده اید یا خیر.
آیا شما یک سایت لیست را اداره می کنید؟ شاید شما توسط لیست های حمایت مالی یا Google Jobs به شما ضربه زده شود.
مرحله 2.2
از آنجا ، سلامت عقل این کار را با چک کردن SERP برای چند کلمه کلیدی که نگران آن هستید ، بررسی کنید تا حس آنچه را تغییر داده است بدست آورید. اگر تقریباً بدانید که در هنگام جستجوی داده ها به دنبال چه چیزی هستید ، می توان متوجه شدن آن آسان تر است. این ویژگی برای ویژگی های SERP خوب است ، اما تعیین تغییر در تبلیغات تبلیغاتی پرداخت شده ، به این روش دشوارتر خواهد بود.

یک بار دیگر ، حتماً این کار را هم در موبایل و هم در دسک تاپ انجام دهید. آنچه ممکن است از صفحه کامپیوتر کامپیوتر شما بی اهمیت به نظر برسد می تواند یک داستان کاملاً متفاوت را در دستگاه تلفن همراه شما نشان دهد.

مرحله 3.0: شواهدی سخت از ابزارهای جستجوگرها و نمودارهای عملکرد کسب کنید
وقتی ایده برتر راجع به آنچه تغییر کرده است داشته باشید ، باید آن را با ابزارهای SEO تأیید کنید. اگر به یکی از آنها دسترسی داشته باشید ، یک ابزار ردیابی رتبه تاریخی موثرترین روش برای بررسی نحوه تکامل SERP های شما خواهد بود. من اکثراً از STAT استفاده می کنم ، اما ابزارهای عالی دیگر برای این گزارش گزارش ویژگی های SERP Moz ، SEOmonitor و SEMRush هستند.

با استفاده از یکی از این ابزارها ، به داده های تاریخی (یا بطور گسترده یا برای کلمات کلیدی مهم خاص) نگاهی بیاندازید و تاریخی را که می توانید ویژگی SERP ظاهر کنید ، در صورت امکان پیدا کنید. پس از این تاریخ ، آن را با افت در ترافیک ارگانیک یا متریک عملکرد دیگر تنظیم کنید. اگر مسابقه ای رخ دهد ، می توانید کاملاً مطمئن باشید که مقصر است.

به عنوان مثال ، آنچه در این کلمه کلیدی با حجم جستجوی منطقه ای 49.500 به نظر می رسد ، این تحلیل را برای یکی از مشتریهای ما جستجو کرده است. آنها ابتدا با ظاهر یک بسته محلی ، ابتدا به سختی در تلفن همراه قرار گرفتند ، و سپس 10 روز بعد قطعه حوادث را گرفتند.

این کلیک و داده تأثیر برای اصطلاح در تلفن همراه از Google Search Console بود:همانطور که این مورد نشان می دهد ، یادآوری قوی دیگری وجود دارد که هنگام تجزیه و تحلیل این تغییرات ، باید هم موبایل و هم دسک تاپ را بررسی کنید. امکاناتی مانند پنل های دانش بیش از آنکه روی دسک تاپ باشند روی دستگاه های تلفن همراه بسیار جذاب است ، بنابراین ممکن است با وجود تغییر چشمگیر در ترافیک دسک تاپ خود ، ممکن است در تلفن همراه باشید.

برای این مشتری ، اطلاعات ساختاری آنها را بهبود بخشیدیم تا در عوض ، در یک قطعه رویداد ظاهر شوند ، و توانستیم بخش خوبی از ترافیک گمشده را بازیابی کنیم.

چگونه استراتژی SEO خود را تطبیق دهید
ممکن است شما نتوانید به طور کامل بهبود یابید ، اما در اینجا استراتژی های مختلفی وجود دارد که بسته به ویژگی SERP می توانید از آنها استفاده کنید. از این پیوندها برای پرش به یک بخش خاص استفاده کنید:

صفحات موبایل شتاب (AMP)
جعبه های برجسته و جعبه PAA
بسته های محلی
تبلیغات پرداخت شده
Google Shopping
پانل های دانش و چرخ فلک
Google Jobs
آیا سعی کرده اید که Google را ضرب و شتم کنید؟
من می توانم این کار را انجام دهم که اگر به دلیل تبلیغات پرداخت شده به طور خاص در ترافیک ارگانیک گم شوید (هشدار اسپویلر: احتمالاً مجبور به پرداخت آن هستید) ، اما تبلیغات پولی نیز می تواند به عنوان یک تاکتیک برای واژگون کردن ویژگی های Google SERP استفاده شود.

به عنوان مثال ، Sky Scanner این کار را با مناقصه در جستجوی "پرواز" انجام داده است ، بنابراین آنها در بالای ویجت پروازهای Google ظاهر می شوند:صفحات موبایل شتاب (AMP)
AMP پروژه ای است که توسط Google پشتیبانی می کند تا سرعت صفحات موبایل بهبود یابد. برای بسیاری از این چالش ها ، اجرای AMP ممکن است روشی برای بهبود رتبه بندی شما باشد ، زیرا Google SERP های Google همچنان در حال تغییر هستند.

اگر متوجه شده اید که تعدادی از وب سایتهای AMP اجرا شده در صفحه اول SERP هایی که به آنها اهمیت می دهید رتبه بندی می کنند ، احتمالاً ارزش تحقیق دارد.

اگر یک وب سایت خبری هستید ، اجرای AMP کاملاً ضروری است.

جعبه های برجسته و جعبه PAA


اگر ترافیک خود را از دست می دهید زیرا یکی از رقبای شما دارای قطعه های برجسته در SERP های شماست ، پس برای به دست آوردن قطعه های برجسته ، باید محتوای خود را بهینه کنید. من قبلاً برای وبلاگ Distilled ما درمورد تاکتیک هایی برای سرقت از آنها یک پست وبلاگ نوشتم که می توانید در اینجا بخوانید.

به طور خلاصه ، اگر فرصت دارید برنده یک قطعه برجسته شوید:

مواردی که هدف شما قرار می گیرند بسیار بی ثبات یا دست های مختلفی هستند که اغلب در حال تغییر هستند ، زیرا این نشانه خوبی است که صاحب آن قدرت نگه داشتن آن را ندارد
اگر رتبه بالاتری از مالک فعلی دارید ، زیرا این نشان می دهد Google صفحه شما را ترجیح می دهد. ساختار محتوای شما به سادگی به پیروزی در قطعه نیاز دارد
اگر برخی از قطعه های برجسته را شناسایی کرده اید ، شانس خوبی برای سرقت دارید ، کاری را که مالک فعلی انجام داده است با محتوای آنها انجام داده است. به طور معمول مواردی مانند متن مربوط به محتوای محتوا و قالب محتوا است که یک مالک قطعه برجسته را از محتوای شما متمایز می کند.

بسته های محلی


در SearchLove London 2018 ، Rob Bucci داده های STAT را در بسته های محلی و قصد جستجو به اشتراک گذاشت. SEO محلی منطقه بزرگی است که من نمی توانم کاملاً آن را در اینجا پوشش دهم ، اما اگر ترافیک خود را از دست می دهید زیرا یک بسته محلی به نظر می رسد که شما در آن حضور پیدا نمی کنید ، پس باید لیست Google My Business خود را امتحان کنید و بهینه کنید. بسته محلی اگر می توانید. برای اطلاعات عمیق تری درباره نحوه نمایش در بسته محلی ، اینجا را بخوانید.

متأسفانه ، ممکن است نمایش دادن این امکان برای شما امکان پذیر نباشد ، اما اگر این سؤالی است که شانس حضور در بسته محلی را دارید ، ابتدا باید با پیوند به وب سایت خود در Google My Business راه اندازی شوید.

پس از راه‌اندازی Google My Business ، مطمئن شوید که اطلاعات مخاطب و آدرس صحیح است.

بررسی ها برای هرکسی که در یک بسته محلی رقابت می کند بسیار باورنکردنی است و نه تنها بررسی های بالا بلکه تعداد بررسی هایی که شما دریافت کرده اید نیز مهم است. شما همچنین باید در مورد ایجاد پست های Google دقت کنید. در بسیاری از فضاها هنوز از این ویژگی استفاده نشده است ، این بدان معناست که شما می توانید از رقبای خود یک پرش به یک امتیاز بدست آورید.

تبلیغات پرداخت شده
همانطور که در این پست Moz گفته شد ، نمایش داده شد بیشتر نمایش تبلیغات پولی را مشاهده می کنید ، همچنین تبلیغات بیشتری در هر پرس و جو ظاهر می شوند.

اگر ترافیک خود را از دست می دهید ، زیرا یک رقیب کمپین PPC را تنظیم کرده است و به جستجوی کلمات کلیدی که در آن رتبه بندی خوبی داده اید ، پرداخته اید ، ممکن است در صورت مهم بودن این درخواستها ، اضافه کردن پیشنهاد را در این سؤال ها در نظر بگیرید.

متأسفانه ، هیچ راز واقعی در اینجا وجود ندارد: یا باید هزینه پرداخت کنید یا می خواهید تمرکز خود را به سایر سؤالات هدف تغییر دهید.

شما قبلاً باید این کار را کرده اید ، اما اگر قبلاً داده های ساختاری را در وب سایت خود وارد نکرده اید ، زیرا به شما کمک می کند تا با SERP های زیادی با تبلیغات زیادی در این زمینه بایستید. به این دلیل نیاز به بررسی های خوب برای برند و محصولات خود دارید.

Google Shopping


مشابه تبلیغات پولی ، اگر ظاهر تبلیغات پشتیبانی شده توسط Google Shopping SERP های شما را به خود اختصاص داده است ، باید در نظر بگیرید که آیا ارزش آن را دارید که کمپین خرید Google خود را بسازید یا خیر.

باز هم ، داده های ساختاری یک تاکتیک مهم برای به کارگیری در اینجا نیز خواهد بود. اگر در حال رقابت با تبلیغات Google Shopping هستید ، با لیست کالاهایی که تصاویر ، قیمت ها و بررسی ها را به طور مستقیم در نتایج SERP به دست آورده است ، رقابت می کنید تا در کاربران ترسیم شود. شما باید همین را داشته باشید

به دنبال پیاده سازی صفحات خود در صفحه های شتاب موبایل (AMP) باشید که توسط Google پشتیبانی مالی می شود. نه تنها Google نشان داده است كه از صفحاتی كه در AMP قرار دارند ، طرفداری می كند ، بلكه سرعت بهتر سایت منجر به نرخ تبدیل بهتر برای سایت شما می شود.

برای دیدن اینکه اجرای AMP ممکن است برای تجارت شما سودمند باشد ، می توانید برخی از مطالعات موردی سایر مشاغل دیگری که این کار را انجام داده اند را در اینجا بخوانید .

پانل های دانش و چرخ فلک
پانل های دانش مانند نمونه زیر برای جستجوهای گسترده اطلاعاتی و به ندرت در کلمات کلیدی بسیار تبدیل شده ظاهر می شوند. در حالی که آنها مطمئناً تحمیل کننده ترین ویژگی های SERP هستند ، مگر اینکه شما یک سایت محتوا یا CelebrityNetWorth.com باشید ، احتمالاً آنها بخشی از ترافیک کم ارزش شما را سرقت می کنند.اگر به دلیل صفحات دانش در حال از دست دادن کلیک هستید ، به احتمال زیاد در سؤالات نمایش داده می شود که به طور معمول می توانند با پاسخ سریع پاسخ دهند و بنابراین توسط کاربرانی هستند که به هر حال ممکن است از سایت شما گزاف گویی کنند. شما نمی توانید یک پنل دانش را برای پاسخ های سریع ضرب و شتم کنید ، اما می توانید محتوای خود را برای برآوردن پرس و جوهای دم طولانی تر وابسته بهینه سازی کنید که کاربران هنوز هم برای یافتن به لیست های ارگانیک می روند.

محتوای عمیق ایجاد کنید که به این سؤالات پاسخ دهد و اطمینان حاصل کنید که برای این صفحات برچسب های قوی و توضیحات متا دارید ، بنابراین می توانید شانس بهتری برای ایستادگی در SERP داشته باشید.

در بعضی موارد ، پانل های دانش ممکن است چیزی باشد که می توانید برای جستجوی مارک تجاری خود از آن سوء استفاده کنید. هیچ راه تضمینی برای نمایش مطالب شما در یک صفحه دانش وجود ندارد و اطلاعات ارائه شده در آنها از سایت شما بر نمی آید ، بنابراین نمی توان آنها را به همان شیوه یک قطعه برجسته "برنده" کرد.

برای ورود به پانل دانش ، می توانید از نشانه گذاری داده های ساخت یافته استفاده کنید یا در صورتی که قبلاً خود را پیدا نکردید ، سعی کنید نام تجاری خود را در ویکی پدیا بدست آورید. نمودار دانش به شدت به بانکهای اطلاعاتی موجود مانند ویکی پدیا که کاربران مستقیماً در آن مشارکت دارند متکی است ، بنابراین توسعه مقالات بیشتر ویکی پدیا برای نام تجاری شما و هر مارک شخصی مرتبط با آن می تواند یکی از راه های کشف باشد.

ژورنال موتور جستجو نکاتی در مورد چگونگی اجرای هر دو استراتژی و موارد دیگر در پست وبلاگ خود در اینجا دارد .

Google Jobs


Google Jobs مقادیر عظیمی از املاک و مستغلات ارگانیک را از لیست سایتها گرفته است. رقابت دشوار خواهد بود ، اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید بکار بگیرید ، به خصوص اگر سایت هیئت مدیره کار طاقچه ای را اجرا کنید.

تغییر استراتژی دیجیتالی خود برای ادغام تبلیغات پولی بیشتر ، بنابراین می توانید در بالای Google بنشینید و برای تولید محتوا در مناطق دیگر ، مانند وب سایت های خبری و تابلوهای مشاوره ، به شما کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی به کارگیری برخی از این راهکارها ، می توانید نکات مربوط به بقاء Google Jobs Journal Journal Engine Search را مطالعه کنید.

نتیجه گیری
ببین ، اگر می گفتم این خبر خوبی برای SEO ما بود ، به شما دروغ می گویم. اینطور نیست ارگانیک بیشتر و سخت تر می شود. اما این همه عذاب و غم و اندوه نیست. همانطور که رند فیککین در سخنرانی خود در برایتون در ماه سپتامبر خاطرنشان کرد ، اگر ما استراتژی های هوشمندانه سئو را با چشم به آینده بسازیم ، می توانیم وقتی که اختلال واقعی رخ می دهد ، از خط منحنی جلو برویم.

همچنین باید استراتژی SEO خود را با سایر رسانه ها ادغام کنیم. ما باید در زمینه بهینه سازی رسانه های اجتماعی ، تبلیغات پرداختی و سایر روشهای افزایش آگاهی از برند آموزش ببینیم. هرچه استراتژیهای بازاریابی آنلاین تطبیق پذیرتر و متنوع تر باشد ، بهتر است.

گوگل همیشه باهوش تر خواهد شد ، این بدان معنی است که ما باید هوشمندانه تر شویم.

برای نقل قول جیسون دمرز ،

اگر SEO را به عنوان توانایی دستکاری در صدر رتبه های جستجو تعریف کنید ، سئو خواهد مرد. اما اگر SEO را به عنوان روشی برای بهبود دید وب سایت در نتایج جستجو تعریف کنید ، هرگز SEO نمی میرد؛ این تنها به تکامل ادامه خواهد داد. "
جستجو ، مانند تقریباً هر صنعت دیگری ، امروز در مقابل تغییرات چشمگیر و غیرقابل پیش بینی در آینده قرار دارد. با این حال ، جستجو فقط به اهمیت خود ادامه می دهد. ممکن است دستکاری در راه خود در صدر نتایج جستجو به طور فزاینده ای دشوارتر شود ، اما همیشه نیاز به امتحان وجود خواهد داشت و Google همچنان به پاداش دادن مطالبی که به خوبی به کاربرانش خدمات می دهند ، پاداش می دهد.

درباره Emily.Potter - امیلی در تیم مشاوره در distist کار می کند. در دنیای سئو ، علایق وی حول سئوی فنی برای تجارت الکترونیکی ، تجزیه و تحلیل و گزارش گیری است. وقتی او در میز کار نیست ، می توانید او را یا در حال نوشتن یا FaceTiming گربه خود تیلی ، که در کالیفرنیا زندگی می کند ، پیدا کنید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد