X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - چگونه می توان معیارهای کلیدی بیشتری را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود بدست آورد s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - چگونه می توان معیارهای کلیدی بیشتری را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود بدست آورد

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 0
» بازديد سال : 2
» بازديد کل : 47
» اعضا : 0
» مطالب : 29

اگر سالهای SEO هستید پیر هستید ، به یاد دارید روز معرفی نشده است. یک روز تاریک و تاریک بود. جستجوگرها مقدار زیادی از اطلاعات قابل اعتماد را از دست دادند. روی داده کلیک کنید داده تبدیل. این بسیار ارزشمند بود و به سئو اجازه می دهد اهداف خود را در اولویت قرار دهند.

گوگل اعلام کرد که این اطلاعات برای اهداف امنیتی حذف شده است ، در حالی که SEO مشکوک فکر می کند این فشار به سمت هزینه بیشتر در AdWords (در حال حاضر Google Ads) است. من آن را بدست می آورم - از آنجا که AdWords اطلاعات کلیدی کلیدی شما را گرامی می داشت ، به نظر من "بحث و جدال" ضروری است. حقیقت آنجاست.

اما ما حرکت کردیم و یاد گرفتیم که با اوضاع زندگی کنیم. چند سال بعد ، Google Webmaster Tools (اکنون کنسول جستجو) شروع به ارائه برخی از داده های کلمات کلیدی در گزارش جستجوی تجزیه و تحلیل کرد. با گذشت سالها ، این گزارش بهتر و بهتر شد.

اما هنوز مجموعه محدودی از کلمات کلیدی در رابط وجود دارد. شما نمی توانید بیش از 999 گزارش خود را دریافت کنید.

گزارش تجزیه و تحلیل را جستجو کنید

حدس بزن چی شده؟ Google اطلاعات بیشتری برای شما دارد!
API کنسول جستجوی Google دوست شما است. تابستان امسال حتی دوستانه تر شد و داده های 16 ماهه ای را ارائه داد . آنچه شما ممکن است نمی دانید این API می تواند بیش از 999 کلمه کلیدی به شما بدهد. به عنوان مثال ، API بیش از 45،000 سایت ما Greenlane را فراهم می کند. و ما حتی یک سایت خیلی بزرگ نیستیم درست است - API می تواند کلمات کلیدی ، کلیک ، موقعیت متوسط ​​، برداشت و CTR٪ به شما بدهد.

بزاق هنوز؟

چگونه می توان API را به راحتی اهرم کرد
اگر خیلی فنی نیستید و فکر یک API شما را وحشت می کند ، قول می دهم هیچ چیز برای ترس وجود ندارد. من می خواهم راهی برای اهرم داده ها با استفاده از صفحات Google به شما نشان دهم.

در اینجا آنچه شما نیاز دارید:

برگه Google (رایگان)
Supermetrics Add-On (آزمایش رایگان ، اما یک ابزار پرداخت)
اگر از Google Sheets نشنیده اید ، یکی از چندین ابزار Google است که بصورت رایگان ارائه می دهد. این مستقیماً با مایکروسافت اکسل رقابت می کند. این صفحه گسترده مبتنی بر ابر است که فوق العاده خوب کار می کند.

اگر با Supermetrics آشنا نیستید ، این افزونه ای برای Google Sheets است که باعث می شود داده ها از منابع دیگر قابل جذب باشند. در این حالت ، یکی از منابع کنسول جستجوی Google خواهد بود. اکنون ، در حالی که Supermetrics یک آزمایش رایگان دارد ، پرداخت آن راهی است که باید انجام شود. ارزشش را دارد!

نصب Supermetrics:
Google Sheets را باز کنید و روی گزینه Add-On کلیک کنید
روی دریافت افزودنیها کلیک کنید
پنجره ای باز می شود که می توانید Supermetrics را جستجو کنید. شبیه این خواهد شد:
نحوه نصب Supermetrics

از آنجا فقط مراحل را دنبال کنید. بلافاصله خواهان اتصال به حساب Google خود خواهید شد. من مطمئن هستم که قبلاً این نوع کادر گفتگو را مشاهده کرده اید:

Supermetrics می خواهد به حساب Google شما دسترسی پیدا کند

با پیامی برای راه اندازی افزودنی تازه نصب شده ، از شما استقبال می شود. فقط گزینه های راه اندازی را دنبال کنید. در مرحله بعدی یک پنجره جدید در سمت راست صفحه Google خود مشاهده خواهید کرد.

پیام راه اندازی شوددر این مرحله باید یادداشت زیر را مشاهده کنید:

عالی ، شما وارد Google Search Console هستید! حالا بیایید اولین سؤال شما را اجرا کنیم. از لیست زیر یک حساب کاربری انتخاب کنید.
در مرحله بعد ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که در لیست Supermetrics لیست کنید. منبع داده ، سایتها را انتخاب کنید و تاریخهای انتخاب بسیار کاملاً توضیحی هستند. وقتی به ضامن "انتخاب اندازه گیری ها" رسیدید ، برداشت ها ، کلیک ها ، CTR (٪) و میانگین موقعیت را انتخاب کنید.

معیارهای

وقتی به "Split by" رسیدید ، گزینه Query را به عنوان گزینه Split to rows انتخاب کنید. و تعداد زیادی از تعداد ردیف ها را برای واکشی انتخاب کنید. اگر URL های صفحه را نیز می خواهید (شاید بخواهید داده های خود را بر اساس سطح صفحه تقسیم کنید) ، فقط باید URL کامل را اضافه کنید.

تقسیم توسط

در صورت تمایل می توانید با فیلتر و گزینه های دیگر بازی کنید ، اما شما آماده هستید تا روی Apply Changes کلیک کرده و داده را دریافت کنید. باید مانند این کامپایل شود:

نتیجه نهایی

داده را گرفتم. حالا چی؟
گاهی اوقات بهینه سازی مربوط به به دست آوردن چیزی است که کار می کند ، و باعث می شود که این کار بهتر شود. این داده ها می تواند به شما نشان دهد که کلمات کلیدی و مباحث برای مخاطبان شما مهم هستند. همچنین این یک سرنخ نسبت به آنچه Google فکر می کند برای شما مهم است (در نتیجه ، با کلیک کردن به شما پاداش می دهد) است.

SEMrush و Ahrefs می توانند داده های کلمات کلیدی را با کلیک برآورد شده خود ارائه دهند ، اما برداشت ها اینجا یک معیار جالب است. برداشت بالا و کلیک کم؟ شاید برچسب های عنوان و توضیحات شما به اندازه کافی قانع کننده نباشد. همچنین VLOOKUP داده های آنها را در برابر این موضوع جالب است ، تا ببینیم چقدر دقیق هستند (یا نیستند). یا می توانید از ابزاری مانند PowerBI برای افزودن سایر مشتری یا معیارهای جستجوی پرداخت شده استفاده کنید تا بتوانید تصویری بزرگتر از طرز فکر بازدید کنندگان خود ترسیم کنید.

نتیجه
بعضی اوقات سرگرم کننده ترین هک ها سرگرم کننده هستند. گوگل معمولاً برخی از داده ها را از طریق محصولات رایگان خود باز می گرداند ( تستر فهرست بندی Greenlane نمونه خوبی با رابط کاربری قدیمی است). ما می دانیم که Search Planner و Google Analytics بیش از آنچه مشترک هستند ، دارند. اما در مواردی که اطلاعات جهت دار گاهی ممکن است کافی باشد ، حفر کردن اطلاعات بیشتر از کلمات کلیدی تأثیرگذار شما طلای خالص است.

درباره Bill.Sebald -

من مالک بازاریابی جستجوی گرین لاین در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ( www.greenlaneseo.com ) هستم. من سوار هارلی می شوم ، در گروهی به نام الگوریتم و بلوز بازی می کنم و در مورد سئو و بازاریابی دیجیتال می نویسم. یکی از این گفته ها نادرست است.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد