X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - 7 بررسی عوامل رتبه بندی جستجو: تجزیه و تحلیل بعدی s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - 7 بررسی عوامل رتبه بندی جستجو: تجزیه و تحلیل بعدی

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 10
» بازديد کل : 55
» اعضا : 0
» مطالب : 29

7 بررسی عوامل رتبه بندی جستجو: تجزیه و تحلیل بعدی


تاریخ انتشار پست : 1398/7/18 بازدید : 3

خودتان یک فنجان قهوه (یا دو عدد) بگیرید و دست و پنجه نرم کنید ، زیرا ما امروز ریاضیات را انجام می دهیم.

از نو.

پشتیبانش کنید ...
نوآوری سریع از آخرین بار: من از 50 مقاله هدفمند برای کلمات کلیدی که در وبلاگ Brafton نوشته شده اند بین ژانویه و ژوئن سال 2018 جمع کردم.

ما از تکنیکی برای نوشتن این مقالات که قبلاً در موز منتشر شده استفاده کرده ایم که نتایج بسیار حیرت انگیزی را ایجاد می کند (ما در شش ماه گذشته بیش از دو برابر شدن ترافیک ارگانیک خود صحبت می کنیم ، اما در یک انتشار دیگر به آن خواهیم رسید).

ما دوباره این داده ها را کشیدیم ... فقط من همه داده ها را به صورت دستی به روزرسانی و دوباره تنظیم کردم ، دو برابر مجموعه داده ها. بدون API مغز من پنیر سوئیسی است.ما می خواستیم ببینیم که محتوای جدید نوشته شده و اصلی به مرور زمان چگونه عملکرد می کند و چه عواملی ممکن است بر عملکرد آن تأثیر بگذارد.

چرا این کار سخت ، عزیزم؟
"چرا فقط صدها (یا هزاران!) نقاط داده را از نتایج جستجو نمی توانید برای گسترده تر کردن مجموعه داده خود بکشید؟" ، ممکن است فکر کنید. این چند بار با موفقیت انجام شد!

به من اعتماد کن ، در حالی که اشک میریختم توی صفحه کلیدم ، همین فکر را می کردم.

جواب ساده بود: من می خواستم کاری متفاوت از مطالعات گسترده درمجموع انجام دهم. من می خواهم یک سطح کنترل بر روی بسیاری از متغیرهای با نفوذ تأثیرگذار داشته باشیم.

با استفاده از داده های خود ، این مطالعه از:

همان Domain Authority Domain در تمام محتوا.
پروفایل های پیوند URL مشابه (برخی از آنها بعدا می خندند).
شناخته شده تاریخ انتشار و بدون تلاش مجدد مجدد یا tinkering.
اهداف کلمات کلیدی اصلی شناخته شده برای هر وبلاگ (به جای حدس زدن).
نمرات عمق / کیفیت محتوای شناخته شده و سازگار (MarketMuse).
تکنیک های مشابه نوشتن مطالب برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص برای هر وبلاگ.
شما هرگز امکان تعبیر نادرست از همبستگی به عنوان علت را از بین نمی برید. اما کنترل برخی از متغیرها می تواند کمک کند.

همانطور که رند روز گذشته در وایت برد گفت ، " همبستگی به معنای علیت نیست (اما مطمئناً اشاره ای است) . "

هشدار:

آنچه در کنترل به دست آوردیم ، در اندازه نمونه از دست دادیم. اندازه نمونه 96 بسیار کمتر از ده هزار یا صد هزار مفید است. بنابراین داده ها را با دقت نگاه کنید و هنگام بررسی عوامل رتبه بندی که به نظر شما صحیح هستند ، از اختیار استفاده کنید.

این منبع می تواند به سنجش اعتماد به نفس مورد نیاز هر یک از همبستگی پیرسون کمک کند. به طور کلی ، هرچه این رابطه قوی تر باشد ، اندازه نمونه کوچکتر برای اطمینان به نتایج لازم است.

بنابراین شما دقیقاً در اینجا چه کار کرده اید؟
ما نکاتی را در مورد آنچه ممکن است بر عملکرد ارگانیکی محتوای تازه ایجاد شده تأثیر بگذارد ، ایجاد کردیم. نه بیشتر و نه کمتر. اما آنها واقعاً نکات جالب توجهی هستند و شاید ارزش بحث و تحقیق بیشتر داشته باشند.

چه کاری انجام ندادی؟
ما کلیات گسترده ای درباره الگوریتم Google منتشر نکردیم. این پست نباید به عنوان یک راهنمای قطعی برای الگوریتم گوگل خوانده شود ، همچنین نباید فرض کنید که سایت شما همبستگی های یکسانی را نشان می دهد.

پس با این داده ها چه کاری باید انجام دهم؟
بهترین راه برای خواندن این مقاله ، رعایت همبستگی های بالقوه ای است که ما با داده های خود مشاهده کردیم و احتمال اینکه چگونه این همبستگی ها ممکن است در محتوای یا استراتژی شما اعمال شود را در نظر می گیریم.

امیدوارم که این مطالعه رویکرد جدیدی را برای مطالعه URL های فردی انجام دهد و بحث و گفتگو سازنده را تحریک کند.

انتقاد سازنده شما استقبال شده است و امیدوارم این گفتگوها را به جلو سوق دهد!

برگه آمار
پس جابجایی را کنار بگذارید و کالا را به من نشان دهید ، می گویید؟ خوب ، بیایید با برگه آمار خود ، که مانند کارت بیس بال ، قالب بندی شده است ، شروع کنیم ، چرا که چرا؟* توجه: فقط وبلاگ هایی با داده های رتبه بندی کامل در مطالعه استفاده شدند. ما به جای اضافه کردن شماره های دلخواه ، بلاگ ها را با داده های از دست رفته بیرون ریختیم.

و مثل همیشه ، اگر به تولید مثل نتایج من اهمیت می دهید ، در اینجا مجموعه داده اصلی است .

بنابراین اکنون بخشی که منتظر آن بودید ...

تجزیه و تحلیل
برای شروع ، لطفاً از آخرین مطالب وبلاگ من ، یا رند ، از بازخوانی ضریب همبستگی پیرسون استفاده کنید.

1. زمان و عملکرد
من با یک سؤال شروع کردم: " آیا وبلاگها مانند Macallan 18 عصر جمعه بعد از ظهر جمعه گرم ، یا مانند شیر آب گرم در سه شنبه تابستان گرم ، خوشحال هستند؟ "

آیا ایندکس شده زمان در عملکرد یک قطعه از محتوا نقش دارد؟

همبستگی 1: موقعیت و زمان کلمه کلیدی هدف
ابتدا موقعیت های رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر را در برابر تعداد روزهایی که وبلاگ مربوط به آن نمایه شده است ، نقشه خواهیم کرد. از لحاظ بصری ، اگر همبستگی وجود داشته باشد ، به نوعی رابطه خطی منفی یا مثبت خواهیم دید.بین دو متغیر رابطه منفی روشنی وجود دارد ، به این معنی که ممکن است این دو متغیر با هم ارتباط داشته باشند. اما ما باید از تصویری فراتر برویم و از PCC استفاده کنیم.

روزها در مقابل موقعیت کلمه کلیدی هدف

PCC

-.343

ارتباط

در حد متوسطداده ها رابطه متوسطی را بین مدت زمانی نمایه سازی وبلاگ و رتبه بندی موقعیت کلیدی کلمه هدف نشان می دهد.

اما قبل از اسیر شدن ، ما نباید فقط به یک روش آماری اعتماد کنیم و روزی آن را صدا کنیم. بیایید نگاهی به موارد دیگر بیندازیم: بیایید میانگین سنی مقالاتی را که کلمات کلیدی مورد نظر در رده های بالای ده قرار دارند با میانگین سن مقالاتی که کلمات کلیدی هدف آنها در خارج از ده برتر قرار دارد مقایسه کنیم.

میانگین سن مقالات بر اساس موقعیت

موقعیت هدف KW 10 ≤

144.8 روز

موقعیت هدف KW> 10

84.1 روز

اکنون داستانی در حال آشکار شدن است: محتوای تازه نوشته شده ما برای رسیدن به بلوغ کامل ، زمان قابل توجهی طول می کشد.

اما برای خستگی از این اشاره ، اجازه دهید داده ها را به یک روش نهایی نگاه کنیم. ما داده ها را به سطل موقعیت های کلیدی کلیدی و روزها فهرست بندی می کنیم و سپس آنها را در نقشه گرم اعمال می کنیم.

این باید خوشه بندی بصری روشنی از نحوه عملکرد مقالات در طول زمان به ما نشان دهد.این نمودار ، به معنای واقعی کلمه ، یک تصویر را ترسیم می کند. با توجه به داده ها ، ما نباید انتظار داشته باشیم که مقاله جدید حداقل 100 روز و احتمالاً طولانی تر از پتانسیل کامل خود محقق شود. به عنوان یک وبلاگ در سنین پیری ، به نظر می رسد موقعیت کلیدی کلیدی مورد نظر مطلوب تری به دست می آورد.

همبستگی 2: زمان و کل کلمات کلیدی رتبه بندی شده در URL
متوجه می شوید وقتی مقاله ای می نویسید ، آن را برای کلمه کلیدی مورد نظر خود رتبه بندی می کند. اما اغلب اوقات برای سایر کلمات کلیدی نیز رتبه بندی می شود. برخی از اینها انواع کلمه کلیدی هدف هستند ، برخی مربوط به مماس بودن و بعضی دیگر سر و صداهای کاملاً تصادفی هستند.

غریزه به شما خواهد گفت که شما می خواهید مقالات خود را برای هر چه بیشتر کلمات کلیدی رتبه بندی کنید (انواع ایده آل و کلمات کلیدی مربوط به مماس).

پیش بینی می شود ، ما متوجه شده ایم که رابطه بین تعداد کلمات کلیدی یک مقاله برای و ترافیک ارگانیک ماهانه آن (در هر SEMrush) قوی است (447/0).

ما می خواهیم همه مقالات ما چنین کارهایی را انجام دهند:ما انواع مختلفی را می خواهیم که حجم جستجو قابل توجهی دارند. اما ، آیا یک مقاله با افزایش زمان کل کلمات کلیدی را برای مرتبه خود افزایش می دهد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.از نظر بصری این نمودار به دلیل وجود دو ناحیه بیرون روشن در سمت راست بسیار کمی تیره به نظر می رسد. ما ابتدا آنالیز را با استفاده از مسافت های دور و دوباره بدون آن انجام خواهیم داد. با افراد خارجی ، موارد زیر را مشاهده می کنیم:

روزها در مقابل کل کلمات کلیدی در URL رتبه بندی می شوند (w / outliers)

PCC

.281

ارتباط

ضعیف / مرزی متوسطبه نظر می رسد بین این دو متغیر رابطه وجود دارد ، اما چندان قوی نیست. بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد وقتی که آن دو منطقه را حذف می کنیم:از لحاظ بصری ، رابطه به نظر قوی تر می رسد. بیایید به PCC نگاه کنیم:

روزها در مقابل رتبه کل کلمات کلیدی در URL (بدون فاصله)

PCC

.390

ارتباط

متوسط ​​/ مرز مرزی قویبه نظر می رسد این رابطه با دو طرف خارج شده بسیار قوی تر است.

اما دوباره ، بیایید به روشی دیگر نگاه کنیم.

بیایید میانگین سنی 25٪ برتر مقالات را بررسی کنیم و آنها را با میانگین سنی 25٪ پایین مقالات مقایسه کنیم:

سن متوسط ​​25٪ برتر مقالات در مقابل 25٪ پایین

25٪ برتر

148.9 روز

پایین 25٪

73.8 روز

این دقیقاً به همین دلیل است که ما به داده های مختلفی نگاه می کنیم! 25٪ برتر از پست های وبلاگ با بیشترین رتبه بندی کلمات کلیدی به طور متوسط ​​149 روز فهرست بندی شده اند ، در حالی که 25٪ پایین 74 روز فهرست شده اند - تقریباً نیمی.

برای اطمینان کامل ، بیایید دوباره داده ها را به نقشه گرمایی ببندیم تا ببینیم که عملکرد در زنجیره زمان چگونه است:ما الگوی بسیار مشابهی را در تجزیه و تحلیل قبلی خود مشاهده می کنیم: گروه بندی وبلاگ های با عملکرد برتر از حدود 100 روز شروع می شود.

فرضیات زمان و عملکرد
تو هنوز با من؟ خوب ، زیرا ما در اینجا چیزی بزرگ می گوییم. در مشاهده ما ، 3 تا 5 ماه طول می کشد تا محتوای جدید در جستجوی ارگانیک انجام شود. یا حداقل ، بالغ.

برای دیدن این یک راه نهایی ، من یک نقشه پراکنده از 25 درصد برتر وبلاگ های دارای بالاترین کار ایجاد کرده ام و آنها را با ایندکس شده با زمان خود مقایسه کرده ام:48 نمودار داده در این نمودار وجود دارد ، توطئه های آبی 25٪ برتر مقالات را از نظر قویترین موقعیت رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر نشان می دهند. توطئه های نارنجی 25٪ برتر از مقالات را با بیشترین رتبه بندی کلمات کلیدی در URL خود نشان می دهند. (اینها می توانند باشند ، و برخی نیز همان URL هستند.)

با نگاه دقیق تر به داده ها ، موارد زیر را می بینیم:90٪ از 25٪ بالای مطالب با بالاترین عملکرد حداقل 100 روز طول کشیدند و فقط دو مقاله کمتر از 75 روز طول کشید.

نتیجه گیری زمان و عملکرد
برای کسانی که شما فقط یک برنامه بازاریابی محتوا را شروع می کنید ، به یاد داشته باشید که ممکن است در اولین ماه محتوای پتانسیل ارگانیک کامل برای اولین قطعه محتوا خود را مشاهده نکنید. و حداقل دو ماه تولید محتوا طول می کشد تا تأثیر واقعی بگذارد ، بنابراین شما واقعاً باید حداقل 6 ماه صبر کنید تا به دنبال هر نوع نتیجه باشید.

در پایان ، ما انتظار داریم که محتوای جدید حداقل 100 روز طول بکشد تا به طور کامل بالغ شود.

2. پیوندها
اما صبر کنید ، برخی از شما ممکن است بگویید. در مورد پیوندها ، دوستان چطور؟ مقالات با گذشت زمان پیوندهایی ایجاد می کنند!

این دلیل بر این است که ، با گذشت زمان ، یک وبلاگ با گذشت زمان پیوندها (و رتبه بندی بالقوه) را کسب می کند. اهمیت پیوندها و رتبه بندی های بالاتر با سرعت بیشتری پیوندها را کسب می کنند . بنابراین ، اگر این مسئله را با دقت نبینیم ، در معرض خطر تفسیر همبستگی علیت هستیم.

اما چیزی که هیچ یک از شما نمی دانید ، که من می دانم این است که به عنوان سئو وحشتناک که هستم ، هیچ استراتژی پیوندی با این کمپین نداشتم.

و منظورم استراتژی صفر است. مقاله متوسط ​​1.3 پیوند از دامنه های پیوند دهنده 5 ایجاد کرده است.

خوب.

پیوند دامنه ها در مقابل موقعیت کلمه کلیدی هدف

PCC

-.022

ارتباط

هیچ یک

میانگین دامنه های پیوند دهنده به 25٪ برتر مقالات

.46

میانگین دامنه های پیوند دهنده به پایین 25٪ از مقالات

.46

تنها نکته ای که در تمام مقالات وجود دارد عدم تکان دهنده و شرم آور بودن از لینک های ورودی بود. این با ضریب همبستگی ناچیز -022 نشان داده شده است. در مورد تعداد کل پیوندها در هر URL ، ضریب همبستگی -029 نیز بدست می آید.

به نظر می رسد این مقاله ها بیشتر از پیوندهای ورودی به محتوای آنها انجام شده است.

(و مطمئناً آنها با استراتژی پیوندی قوی و یا هر راه حل بسیار بهتری انجام می دادند. هیچ کس در مورد ارزش پیوندها در اینجا بحث نمی کند.) اما بیشتر ...

شرم بر من.

شرمنده شرمنده شرمنده

اما در یک نکته مثبت ، ما توانستیم آزمایش کنترل شده تری در مورد اثرات زمان و عملکرد وبلاگ ایجاد کنیم. بنابراین ، من را هنوز آتش نیست؟

توجه: جالب خواهد بود که معیارهای کیفیت پیوند را به بحث بکشیم (برای چند لینک گرانبها که کسب کردیم) و نه حجم کل. با این حال ، پس از یک نگاه اجمالی به داده ها ، هیچ چیز مهم نیست.

3. تعداد کلمات
بازاریابان محتوا و سئو جستجوها درباره تعداد کلمات را دوست دارند. و به دلایلی خوب هنگامی که ما به طور جمعی توافق کردیم که "محتوای با کیفیت" کلید رتبه بندی است ، دلیل بر این امر است که محتوای طولانی تر جامع تر باشد ، و در نتیجه انجام رضایت بخش جستجوگر کار بهتری انجام دهد. بنابراین بیایید آن تئوری را آزمایش کنیم.

همبستگی 1: موقعیت کلمه کلیدی هدف در مقابل تعداد کل کلمات
آیا مقالات طولانی تر احتمال رتبه بندی برای کلمه کلیدی مورد نظر خود را افزایش می دهند؟در مورد ما نیست. برای اطمینان ، بیایید مانند گذشته تجزیه و تحلیل مشابهی را انجام دهیم.

تعداد کلمات در مقابل موقعیت کلمه کلیدی هدف

PCC

.111

ارتباط

غیر قابل اغماض

میانگین تعداد کلمات از 25٪ مقاله برتر

1،774

میانگین تعداد کلمات مقالات 25٪ پایین

1،919داده ها هیچ تاثیری در رتبه بندی بر اساس طول مقالات ما نشان نمی دهد.

همبستگی 2: رتبه کل کلمات کلیدی در URL در مقابل تعداد کلمات
کسی فکر می کند که محتوای طولانی تر منجر به کلمات کلیدی دیگری می شود ، درست است؟ حتی به طور اتفاقی ، فکر می کنید که هرچه موضوعات مرتبط با آن بیشتر در یک مقاله بحث کنید ، کلمات کلیدی بیشتری برای آنها رتبه بندی می شود. بیایید ببینیم که آیا این درست است:

رتبه کل کلمات کلیدی در URL در مقابل تعداد کلمات

PCC

-.074

ارتباط

هیچ یکدر این حالت نیست.

تعداد کلمات ، مماس سوداگرانه
بنابراین چگونه می تواند چنین باشد که مطالعات زیادی نشان می دهد که تعداد کلمات بالاتر منجر به رتبه بندی مطلوب تری می شود؟ برخی از آشتی ها نظم دارند ، بنابراین اجازه دهید من آنچه را که فکر می کنم ممکن است در این مطالعات اتفاق بیفتد حدس بزنم.

به احتمال زیاد: تکنیک های اندازه گیری. این مطالعات به طور کلی به یک عامل نسبت به رتبه بندی نگاه می کنند: میانگین تعداد کلمات مطلق بر اساس موقعیت. (و در حقیقت تفاوت بین تعداد کلمات بین موقعیت یک و ده تفاوت زیادی ندارد.)
همانطور که در این مقاله نشان می دهیم ، ممکن است عوامل زیادی در بازی وجود داشته باشد که برای بدست آوردن تصویر کامل ، باید از همبستگی جدا شده و آزمایش شوند ، مانند: نمایه زمان ، سئو در صفحه (بعداً مورد بحث قرار می گیرند) ، دامنه ، نمایه پیوند و عمق / کیفیت محتوا (همچنین بعداً با MarketMuse به عنوان یک معیار مورد بحث قرار خواهد گرفت). این احتمال وجود دارد که همبستگی به معنای همبستگی نباشد و با استفاده از میانگین شمارش کلمات به عنوان روش واحد اندازه گیری ، ممکن است نقص بسیار زیادی از سکته مغزی داشته باشیم.
به احتمال زیاد: طبیعتاً محتوای با کیفیت بالا طولانی تر است. ما می دانیم که "محتوای با کیفیت" با توجه به اینکه یک قطعه به خوبی خواننده را ارضا می کند ، مورد بحث قرار می گیرد. در یک سناریو ایده آل ، محتوا ایجاد خواهید کرد که همه چیزهایی را که یک جستجوگر می خواهد درباره یک موضوع مشخص بداند ، کاملاً برآورده می کند. در حالت ایده آل شما مرکز منابع را برای موضوع دارید ، و جستجوگر نیازی به مرور مجدد SERP ها و پاسخ دادن به چندین منبع با هم ندارد. طبیعتاً ، این نوع محتوای جامع کاملاً طولانی است. محتوا با فرم طولانی احتمالاً یک محصول جانبی برای ایجاد کیفیت است. سیروس شپرد توضیح بهتر این احتمال را در اینجا انجام می دهد .
کمتر محتمل: آستانه طولانی. مقالاتی که ما برای این مطالعه نوشتیم از حداقل زیر 1000 کلمه تا تقریباً 4،000 کلمه متغیر بود. می توان همه اینها را "محتوای بلند" خواند و شاید Google نیز چنین کند. شاید آستانه شمارش کلمات وجود داشته باشد که Google از آن استفاده می کند.
این همه حدس و گمان است. آنچه می توانیم با اطمینان بگوییم این است که تمام مطالب ما 900 کلمه و بالاتر است و هیچ فایده ای برای طول اضافی ندارد.

در صورت عدم رضایت با هر (یا همه) گمانه زنی های من در مورد تفسیر من از اختلاف نتایج ، احساس راحتی کنید ، اما من تمایل دارم که همان نظر برایان دین با اطلاعات موجود را داشته باشم.

4. MarketMuse
در این مرحله ، بیشتر شما با MarketMuse آشنا هستید . آنها تعدادی ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کرده اند که به برنامه ریزی و بهینه سازی محتوا کمک می کنند.

ما از ابزار Content Optimizer استفاده می کنیم ، که 20 نتیجه برتر را برای هر کلمه کلیدی ارزیابی می کند و خلاصه ای از تمام موضوعات اصلی مورد بحث در SERP را ایجاد می کند. این به شما کمک می کند محتوا را جامع تر از رقبای خود بسازید ، که می تواند منجر به عملکرد بهتر در جستجو شود.

بر اساس منظر رقابتی ، این ابزار از یک محتوای محتوای پیشنهادی (الگوریتم اختصاصی آنها) تولید می کند که برای اینکه بتوانید با صفحات رقیب در SERP ها رقابت کنید ، باید به آن ضربه بزنید.

اما ... اگر شما همکار رقابتی هستید ، اگر می خواهید امتیاز توصیه شده را از آب بیرون بریزید ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا نمرات بالاتر در رتبه بندی تأثیر دارد؟ آیا اگر رقابت شما نمره متوسط ​​بسیار پایینی داشته باشد ، تفاوت دارد؟

ما برای پاسخ به این سؤالات ، نمره محتوای هر مقاله را به همراه نمرات توصیه شده MarketMuse و میانگین نمرات رقبا ، ترسیم کردیم.

همبستگی 1: نمره کل محتوای MarketMuse
آیا نمره کلی محتوای بالاتر منجر به رتبه بندی بهتر می شود؟ بیا یک نگاهی بیندازیم:

نمره مطلق MarketMuse در مقابل موقعیت کلمه کلیدی هدف

PCC

.000

ارتباط

هیچ یک

صفر کامل! ما نتوانستیم سیستم را با رکود کردن امتیازها شکست دهیم. من همچنین بررسی کردم که ببینم نمره مطلق بالاتر منجر به تعداد بیشتری کلمه کلیدی در URL خواهد شد یا خیر.

همبستگی 2: ضرب و شتم نمره توصیه شده
همانطور که گفته شد ، بر اساس منظر رقابتی ، MarketMuse امتیاز محتوای پیشنهادی را تولید می کند. چه اتفاقی می افتد اگر شما نمره توصیه شده را از آب بیرون بیاورید؟ امتیاز دریافت می کنید؟برای محاسبه این همبستگی ، ما درصد دستیابی به نمره نمره محتوا را کشیده و آن را با موقعیت کلمه کلیدی هدف مقایسه کردیم. به عنوان مثال ، اگر 30 مورد از 25 پیشنهادی را به دست آوردیم ، به 120٪ رسیدیم. بیایید ببینیم که آیا این مهم است:درصد نمره دستیابی به امتیاز در مقابل موقعیت کلمه کلیدی هدف

PCC

.028

ارتباط

هیچ یک

امتیاز دیگری برای انجام اعتبار اضافی ندارد!

همبستگی 3: ضرب و شتم میانگین نمرات رقبا
خوب ، اگر توصیه های MarketMuse را ضرب و شتم کردید ، هیچ فایده ای اضافه نمی کنید ، اما اگر میانگین نمرات محتوای رقبا را کاملاً نابود کنید ، چه می کنید؟ما این همبستگی را به روشی که قبلاً انجام دادیم محاسبه خواهیم کرد ، با درصد دستیابی به میانگین بالاتر از رقیب. به عنوان مثال ، اگر 30 عدد از میانگین 10 بدست آوردیم ، به 300 درصد رسیدیم. بیایید ببینیم که آیا این مهم است:

میزان درصد بیش از امتیاز متوسط ​​رقیب در مقابل موقعیت هدف KW

PCC

-.043

ارتباط

هیچ یک

این هم کار نکرد! به نظر می رسد در اینجا هیچ هک یا میانبر وجود ندارد.

خلاصه MarketMuse
ما می دانیم که MarketMuse کار می کند ، اما به نظر می رسد هیچ ترفند دیگری برای این ابزار وجود ندارد.

اگر به طور مرتب نمره ما را توصیه می کنید (ما به طور متوسط ​​110٪ موفقیت کسب می کنیم ، 81٪ از وبلاگ ها 100٪ موفقیت یا بهتر از آن دارند) و مباحث پیش بینی شده را پوشش می دهید ، باید خوب عمل کنید. اما در نمرات رقیب و یا ضرب و شتم نمره توصیه شده از آب ثابت نکنید. شما فقط می توانید وقت خود را تلف کنید.

توجه: شایان ذکر است که احتمالاً اگر بطور عمدی تعدادی از نمرات MarketMuse را بمباران کنیم ، همبستگی های قوی تری نشان می دادیم. شاید یک تست برای یک روز دیگر باشد.

5- بهینه سازی صفحه
آه ، سئو فنی فنی مدرسه قدیمی. این نوع کار باعث می شود تا قلب یک SEO SEO فصلی گرم شود. اما آیا هنوز این جایگاهی در دنیای مداوم در حال تحول ماست؟ آیا گوگل تا جایی پیش رفته است که نیازی به نشانه های فنی از SEO نیست تا درک کند که یک صفحه چیست؟

برای فهمیدن ، من نمره بهینه سازی صفحه ای Moz را برای هر مقاله کشیده ام و آنها را با رتبه بندی موقعیت مکانی کلمات کلیدی هدف مقایسه کرده ام:بیایید نگاهی به scatterplot برای همه اهداف کلمات کلیدی بیاندازیم.اکنون به ریاضی نگاه کنید:

نمره بهینه سازی صفحه در مقابل موقعیت کلمه کلیدی هدف

PCC

-384

ارتباط

متوسط ​​/ قوی

میانگین امتیاز در صفحه برای 25٪ برتر

91٪

میانگین نمره صفحه در زیر 25٪ پایین

87٪اگر چشم مشتاق خود را دارید ، ممکن است متوجه تعداد زیادی از نقاط دورافتاده در scatterplot شوید. اگر سه بزرگترین راه دور را حذف کنیم ، این رابطه به -435 می رسد ، یک رابطه قوی.

قبل از اینکه به جمع بندی بپردازیم ، بیایید یک راه نهایی به این داده ها بپردازیم.

بیایید نگاهی به درصد مقالات با کلمات کلیدی مورد نظر خود بین 1-10 درجه بندی کنیم که همچنین دارای 90٪ نمره در صفحه یا بهتر هستند. ما این تعداد را با درصد مقالات رتبه بندی خارج از ده برتر که همچنین دارای نمره 90٪ در صفحه و یا بهتر هستند مقایسه خواهیم کرد.

اگر فرض ما صحیح باشد ، درصد بالاتری از کلمات کلیدی را با رتبه 1-10 با نمره صفحه 90٪ یا بهتر و تعداد کمتری برای مقالات رتبه بندی بالاتر از 10 خواهیم دید.

نمره بهینه سازی در صفحه با رتبه بندی

درصد KWs با رتبه 1-10 با نمره 90 ≥

73.5٪

درصد رتبه بندی کلمات کلیدی> 10 با نمره 90 ≥

53.2٪

این برای من کافی است. من از این به بعد حداقل 90٪ نمره صفحه را اجرا می کنم.

SEO های مدرسه قدیمی ، شاد باشید!

6. میانگین کلمات مسابقه
ما هنوز این استدلال "تعداد کلمات" را به رختخواب نمی گذاریم ...

بگذارید از خود بپرسیم ، "آیا مهم است که میانگین محتوای 20 نتیجه برتر چقدر باشد؟"

آیا بین طول مطالب شما در مقایسه با رقبای متوسط ​​رابطه ای وجود دارد؟

چه اتفاقی می افتد اگر رقبای شما فرم بسیار کوتاه را می نویسند ، و می خواهید آنها را با محتوای طولانی بکشید؟

ما این کار را مانند گذشته با درصد دستیابی ، اندازه گیری خواهیم کرد. به عنوان مثال ، اگر میانگین تعداد کلمات از 20 نتیجه برتر برای "آژانس بازاریابی محتوا" 300 و قطعه ما 450 کلمه باشد ، ما به 150٪ رسیدیم.

بیایید ببینیم آیا می توانید مخالفان خود را "غافلگیر" کنید.

درصد دستیابی به تعداد کلمات در مقابل موقعیت هدف KW

PCC

.062

ارتباط

هیچ یکخوب ، من قول می دهم تعداد کلمات را در رختخواب بگذارم ، قول می دهم.

7. تراکم کلمه کلیدی
شما آن را به آخرین تحلیل آورده اید. تبریک می گویم! چند فنجان قهوه مصرف کرده اید؟ بدون قضاوت؛ این گزارش مسئول کل مزارع قهوه است که توسط شما کاملاً تجزیه شده اند.

به دلایل خودخواهانه ، من نتوانستم در برابر وسوسه دفع این تاکتیک باستانی "استفاده از کلمات کلیدی هدف" در محتوای وبلاگ مقاومت کنم. شما می دانید من در مورد چه چیزی صحبت می کنم: وقتی شخصی می گوید "این وبلاگ FEEL بهینه نمی شود ... آیا از کلمه کلیدی هدف به اندازه کافی استفاده کردید؟"

هنوز افراد زیادی وجود دارند که معتقدند پنهان کردن کلمات کلیدی هدف در طول یک قطعه از محتوا نتیجه خواهد داد. و آژانس های اشتباه جستجوگرها به همراه برخی از ابزارهای جستجوگرها ، این عقیده را زنده می کنند.

Yoast ابزاری در WordPress دارد که برخی از بازاریاب های دیجیتال در کنار آن زندگی می کنند. آنها فکر نمی کنند که یک وبلاگ کامل باشد تا اینکه Yoast چراغ سبز جادویی را نشان دهد ، و نشان می دهد که محتوا اکثر توصیه های سئو خود را راضی کرده است:اوه اوه ، تراکم کلمات کلیدی خیلی کم است! بیایید ببینیم که آیا این در واقع اهمیت دارد یا خیر.به نظر خوب نیست ، دوستان کلمه کلیدی من! بیایید نگاهی به PCC بیندازیم:

موقعیت رتبه بندی کلمات کلیدی هدف در مقابل تراکم کلمات کلیدی Yoast

PCC

.097

ارتباط

هیچ کدام / قابل اغماض نیست

معتقدین دوست دارند در اینجا رابطه منفی ببینند. با کاهش چگالی کلمه کلیدی ، موقعیت رتبه بندی کاهش می یابد و خط شیب دار به سمت پایین تولید می کند.

آنچه ما به دنبال آن هستیم ، یک خط شیب دار به سمت بالا است ، که نشانگر از دست دادن رتبه بندی با چاشنی کلمات کلیدی است - اما خوشبختانه با توجه به ارزش همبستگی کم ، شیب نزولی نیست.

باشه ، پس لطفاً اجازه دهید این پایان "تراکم کلمات کلیدی" باشد. این عمل در مطالعات گذشته رد شده است ، همانطور که توسط Zyppy به آن اشاره شده است. بیایید با اطمینان این را برای همیشه در رختخواب بگذاریم. لطفا.

اوه ، و فقط برای ضربات ، نمره Flesch Reading Ease هیچ تاثیری در رتبه بندی (همبستگی -.03) ندارد. برای سطح کلاس سوم یا سطح کالج بنویسید ، مهم نیست.

TL؛ DR (من شما را مقصر نمی دانم)
آنچه از داده هایمان آموخته ایم
زمان: 100 روز یا بیشتر طول کشید تا یک مقاله به طور کامل بالغ شود و پتانسیل واقعی آن را نشان دهد. یک برنامه بازاریابی محتوا احتمالاً نباید تا 5 یا 6 ماه در اولین زمان کاملاً مورد بررسی قرار گیرد.
پیوندها: پیوندها مهم هستند ، من در تولید آنها فقط وحشتناک هستم. شرمنده
تعداد کلمات: این مربوط به طول مطالب ، به صورت مطلق یا نسبت به مسابقه نیست. این در مورد آنچه نوشته شده است و چقدر ماهر است.
MarketMuse: ما ثابت کردیم که MarketMuse همانطور که تجویز می کند کار می کند ، اما هیچ شکاف دیگری برای شکستن سوابق وجود ندارد.
سئو در صفحه: اطلاعات ما نشان می دهد که هنوز هم اهمیت دارد. همه ما هنوز شغلی داریم.
طول محتوای رقیب: ما در بیرون راندن رقبا از آب با محتوای طولانی تر موفق نبودیم.
تراکم کلمات کلیدی: فقط متوقف شوید. در دوران مدرن به ما بپیوندید. آب گرم است.
در خاتمه ، برخی از راهنمایی های معقول که با آنها موافقت می کنیم عبارتند از:

حداقل 100 روز صبر کنید تا عملکرد برنامه بازاریابی محتوای خود را ارزیابی کنید ، محتوای جامع بنویسید و مطمئن شوید که نمره سئو درون صفحه شما 90٪ + است.
اوه ، و پیوندها بسازید. برخلاف من. شرمنده

حالا برو چرت بزن.

درباره Jeff_Baker -

جف مدیر استراتژی بازاریابی دیجیتال در دفتر سان فرانسیسکو Brafton است. وی در زمان شخصی خود ، نجاری و جادوگر است.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد