X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - Moz از STAT تجزیه و تحلیل جستجو را بدست می آورد: ما بهتر با هم هستیم! s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - Moz از STAT تجزیه و تحلیل جستجو را بدست می آورد: ما بهتر با هم هستیم!

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 10
» بازديد کل : 55
» اعضا : 0
» مطالب : 29

ما نمی توانیم بیشتر هیجان زده شویم که اعلام کنیم موز STAT Search Analytics را به دست آورده است!

درک این مسئله دشوار نیست ، درست است؟ ما هر دو دیدگاه در مورد ایجاد راه حل های جستجو که صنعت را تغییر می دهد مشترک هستیم. ما هر دو علاقه مند به سرمایه گذاری در موفقیت مشتریان هستیم. ما با هم وسعت گسترده ای از داده های با کیفیت بالا ، عملی را برای بازاریابان ارائه می دهیم. ما با ترکیب ابزارهای تحقیقاتی SEO در Moz و تخصص جستجوی محلی با رتبه بندی بومی روزانه STAT و تجزیه و تحلیل SERP ، ما قوی ترین راه حل جستجوی ارگانیک در صنعت را داریم.

من به تازگی با دوستم "راب بوچی" ، مدیر جدید تحقیق و توسعه و اخیراً مدیر عامل شرکت STAT نشسته ام ، تا در مورد چگونگی به وجود آمدن این موضوع صحبت کنیم و در آینده چه انتظاری داشته باشیم. آن را بررسی کنید:همچنین می توانید افکار راب را در مورد همه چیز در اینجا در وبلاگ STAT بخوانید!

با قدرتهای ما ترکیب ...
طی چند ماه گذشته ، اطلاعات موز ارتقاء جدی پیدا کرده است. قابل توجه است ، با راه اندازی شاخص لینک جدید ما در ماه آوریل ، داده هایی که ابزارهای ما را تغذیه می کنند اکنون 35 برابر بزرگتر و 30 برابر تازه تر از گذشته است. در ماه آگوست ، ما کلید واژه های کلیدی خود را دو برابر کردیم و داده های خود را برای انگلستان ، کانادا و استرالیا گسترش دادیم و موقعیت خود را برای هدایت بازار در تحقیقات کلمات کلیدی و ایجاد ابزارهای پیوند ایجاد کردیم. در طول سال 2018 ، ما با استفاده از داشبورد کاملاً جدید پیشرفتهای قابل توجهی در رابط کاربری رابط کاربری محلی محلی ایجاد کرده ایم ، که اطمینان حاصل کردیم که ابزار دقیق لیست کسب و کار ما به همان اندازه مفید است که قابل استفاده باشد. هدایت خون ، عرق و اشک در پشت این ارتقاء یک هدف ساده است: برای تهیه بهترین ابزارهای جستجوگرها به مشتریان ما ، پولهایی که می توانند خریداری کنند.

STAT از نزدیک با این سطح از وسواس مشتری آشنا است. تیم آنها بهترین نرم افزار تجزیه و تحلیل SERP در سطح سازمانی را در بازار ایجاد کرده اند. اطلاعات STAT بیش از ردیابی در رتبه بندی ، گنجینه ای از تحقیقات مصرف کننده ، اینتل رقابتی و تجزیه و تحلیل جستجوی ژرف است که SEO ها را قادر می سازد تا بازی خود را تراز کنند.

Moz + STAT با هم و عرض و عمق داده هایی را ارائه می دهند که قبلاً در صنعت ما وجود نداشته است. هنگامی که شما این سطح بینش را در اختیار دارید ، جستجوی ارگانیک از تاکتیکها به استراتژی تغییر می کند و ما نمی توانیم صبر کنیم تا محصولات با تغییر صنعت را با هم بسازیم.

ارزشها و دیدگاههای مشترک ما
گذشته از نیروگاه فناوری که این مشارکت ایجاد خواهد کرد ، ما همچنین نمی توانستیم فرهنگ بهتری نسبت به STAT پیدا کنیم. STAT با ارزشهایی مانند خودخواهی ، جاه طلبی و همدلی ، TAGFEE را تجسم می کند . به نظر می رسد Moz و STAT به عنوان یک شرکت واحد به منظور توسعه بهترین راه حل های جستجوی ارگانیک برای مشتریان خود گردهم می آیند و در عین حال یک فرهنگ عالی برای کارمندان ما نیز تقویت می کنند.

نوآوری در انتظار است!
به مشتریان Moz و STAT: آینده روشن است. انتظار دارید که بیش از گذشته به روزرسانی های بیشتر ، نوآوری بیشتر و داده های باکیفیت بیشتر در دسترس شما باشد. همانطور که با هم رشد می کنیم ، شما با ما رشد خواهید کرد.

درباره SarahBird -

سارا مدیرعامل موز است. او هنگام ایجاد محیط های فراگیر شادترین افراد است تا مردم یاد بگیرند و بهترین کار خود را انجام دهند. او روزهای خود را صرف پخش TAGFEE و ساختن نرم افزاری می کند که به بازاریابان کمک می کند تا تلاش های بازاریابی ورودی خود را درک و بهبود بخشند. اوه ، و ایمیل انجام می دهید تعداد زیادی ایمیل.

او همچنین از کوکی ها ، پسر شایان ستایش جک ، خواندن بی نظیر و پیاده روی در خیابان لذت می برد.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد