X
سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - Slice of MozCon Magic: بسته ویدیویی 2018 در اینجا است! s

سرویس سئو و بهینه سازی وب سایت - Slice of MozCon Magic: بسته ویدیویی 2018 در اینجا است!

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 10
» بازديد کل : 55
» اعضا : 0
» مطالب : 29

Slice of MozCon Magic: بسته ویدیویی 2018 در اینجا است!


تاریخ انتشار پست : 1398/7/18 بازدید : 1

توییتهای شما بی توجه نبوده اند - می دانیم که MozCon #FOMO بسیار واقعی است. اگر برنامه های شلوغ و جلسات پشت سر هم مزاحم نباشد ، بسیاری از شما در یک ثانیه در آنجا خواهید بود. بنابراین ، در حالی که شما در کار سخت هستید ، ما در اینجا هستیم تا یک چیز را آسان کنیم: بینش های لازم را در هر زمان که بخواهید به شما ارائه دهیم.

بله ، درست است - بسته ویدیویی MozCon 2018 اینجا است و ما نمی توانیم صبر کنیم که آن را با شما به اشتراک بگذاریم!

آماده شیرجه رفتن هستید؟ شما می توانید مستقیم به قسمت سرگرم کننده بروید!

بسته نرم افزاری ویدیویی MozCon 2018 را بخرید

آیا در MozCon 2018 شرکت کردید؟ شما شانس دارید! بسته کامل فیلم با قیمت بلیط شما درج شده است. صندوق ورودی خود را برای یک ایمیل با پیوند دسترسی به ویدیوی اختصاصی بررسی کنید. نمی توانید پیدا کنید؟ به ما ایمیل بزنید - ما خوشحالیم که کمک خواهیم کرد!

اگر نتوانستید آن را بسازید ، حداقل بگویم MozCon 2018 بسیار جذاب بود. من فقط این را نمی گویم ، زیرا می خواهم شما را در MozCon 2019 ببینم ، بلکه به این دلیل که فقط در سه روز کوتاه ، شاهد جادوگری بوده ام.نه ، نه به نوعی که در دیزنی لند پیدا می کنید (حتی اگر من کاملاً معتقدم که MozCon برای بازاریابان دیزنی لند است ... اما این یک داستان دیگر است) ، اما نوعی که می توانید وقتی صدها نفر را از اقشار مختلف زندگی دور هم جمع کنید ، هرکدام خاص خود را دارند. استعدادها ، و تماشای آنها یکی از اجتماعات پر فکر ، جذاب و فراگیر را که تا به حال دیده ام ، ایجاد می کند. آنها دانش و منابع زیادی را به وجود آوردند که ایده ها و پاسخ های جدید زیادی را برای سؤال برانگیزترین سؤالات بازاریابی به همه می بخشید. این امر ، همراه با مضامین برجسته بلندگو و مباحث نوآورانه ، باعث شده تا سال 2018 یکی از بهترین MozCons ​​به روز شود. افتخار می کنم که بخشی از آن بوده ام.

حتی حاضران ما هم چنین فکر کردند:


99.1٪ از شرکت کنندگان گفتند که از این کنفرانس راضی هستند ، بسیار راضی و یا بسیار راضی هستند.و هنگامی که این مباحث مطرح شد ، 77.8 درصد گفتند که مباحث فقط مقدار مناسب پیشرفته هستند - برای یادگیری چیزهای زیادی وجود دارد ، اما ما بیش از حد غرق نشدیم.

این چیزی است که لیلی ری ، مدیر SEO در Path Interactive ، در مورد MozCon 2018 باید بگوید:

من MozCon را به یک مراسم سالانه تبدیل کرده ام. من هر سال با ایده های جدید ، مهارت های جدید و رویکرد تازه ای در مورد استراتژی های مشتری احساس نیرو می کنم. اطلاعاتی که در MozCon آموخته ام توانایی های من به عنوان یک سئو را بهبود بخشیده و منجر به نتایج بهتری برای مشتری هایم شده است.امیدوارم با مجموعه موزیک ویدیو MozCon 2018 بخشی از جادوی MozCon را تجربه کنید. با استفاده از آن ، شما به 12 ساعت محتوا پر از تاکتیک های عملی که فوراً می توانید برای شما و تیم خود کار کنید ، دسترسی پیدا خواهید کرد. مطمئناً این جلسات به انرژی در استراتژی بازاریابی آنلاین شما کمک می کند.آنچه دریافت خواهید کرد:
فقط با 299 دلار ، می توانید از راحتی کامل MozCon از راحتی در خانه یا محل کار خود لذت ببرید. بسته نرم افزاری شامل موارد زیر است:

26 فیلم تمام قد از برخی از درخشان ترین ذهن در بازاریابی دیجیتال
بارگیری و پخش سریع از طریق رایانه ، رایانه لوحی یا دستگاه تلفن همراه شما
عرشه های کشویی قابل بار برای ارائه
بسته نرم افزاری ویدیویی MozCon 2018 را بخرید

هنوز قانع نشده؟ اکنون یک جلسه را تماشا کنید ... به صورت رایگان!
برای کمک به شما در تصمیم گیری این که آیا مجموعه ویدیو برای شما مناسب است ، ما یکی از جلسات دارای بالاترین رتبه خود را به صورت رایگان با شما به اشتراک می گذاریم! در این جلسه ، دانشمند بازاریابی شخصی و فوق تخصص سئو ، دکتر پیت مایرز ، در مورد نقشه برداری از کلمات کلیدی برای جستجوی قصد و سرمایه گذاری در وعده رتبه بندی ، برای هدایت نتایج مربوط به جذب کلیک و مشتری بحث می کند. لذت بردن!

رتبه بندی نوید است: آیا می توانید تحویل دهید؟ با دکتر پیت مایرز


سرانجام ، BIG از تیمی که MozCon و این بسته ویدیویی را ممکن ساخت ، تشکر می کنم. ما دوست داریم همه این دانش را به اشتراک بگذاریم و بدون پشتیبانی از فروشندگان ، شرکا و کل تیم MozCon نمی توانستیم این کار را انجام دهیم.

و به جامعه ، برای شما آرزوی یادگیری شاد داریم و امیدواریم که شما را در MozCon 2019 ببینیم !

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد